App Store Google Play

Молодь Дніпропетровська може отримати iPhone 6 за селфі з виборчої дільниці

06.11.2015 17:15
Молодь Дніпропетровська може отримати iPhone 6 за селфі з виборчої дільниці

Активісти Дніпропетровська організували акцію «Селфі з виборчої дільниці». Однією з умов участі є Селфі на тлі виборчої дільниці під час другого туру виборів у Дніпропетровську, який пройде 15 листопада. Цей конкурс є продовженням громадянської акції «Голосуй або програєш», яку проводили перед першим туром місцевих виборів. Про це під час прес-конференції повідомив один з організаторів акції Олег Чістопольцев.

«За допомогою конкурсу «Селфі з виборчої дільниці» ми хочемо залучити більше людей на голосування. Це ні в якому разі не порушує законодавство. Ми бачимо, як політиків фотографують на виборчих дільницях, коли вони опускають бюлетені в урну. Я хочу акцентувати увагу на тому, що це в жодному разі не фото свого бюлетеня з кабінки для голосування, так як це є порушенням таємниці голосування. Ми до цього не закликаємо, ми проти цього. Ми пропонуємо робити фото НА ТЛІ виборчих урн, кабінок. Ми хочемо мотивувати молодь, можна сказати, що це метод «пряника», - розповідає Олег Чистопольцев.

"Умови конкурсу - це селфі з виборчої дільниці, розміщення в групі, репост в соціальних мережах на свою сторінку. Розіграш буде проводитися за допомогою генератора випадкових чисел. Вікові категорії - від 18 до 35 років. Також у людини повинна бути прописка в Дніпропетровську. Головний приз - це iPhone 6. Ми хочемо, щоб на вибори стало ходити модно. Я завжди виступав за те, щоб молодь активно проявляла свою громадянську позицію, а призи стануть додатковим стимулом», - зазначив Олег Чістопольцев.

Лідер міжнародної організації STREET WORKOUT, а також один з організаторів акції «Селфі з виборчої дільниці» Денис Мінін додав, що телефон - це не єдиний приз, який розіграють.

«Багато політиків, громадські організації і ми з Олегом, в тому числі, боремося за те, щоб молодь стала активною і закликаємо їх до цього будь-якими шляхами - через ЗМІ, бесіди в школах або університетах. Але це мало працює. Тому тепер ми ще пробуємо і метод «пряника». Для молоді цінність iPhone 6. Але ми не будемо зупинятися тільки на цьому. Природно, будуть додаткові призи - певні мотиваційні речі. За допомогою генератора рандомних чисел я планую відібрати 10 осіб та заохотити їх особисто від себе. Це будуть тури національного масштабу, де ми проводимо фестивалі здоров'я, а також це навчання курсам ораторської майстерності, бізнес-курси. Тобто ми будемо надавати безкоштовну освіту в нашій академії. Таким чином, це не тільки матеріальні цінності у вигляді телефону, але і знання, які дуже важливі для молоді», - додав Денис Мінін.

Також Олег Чистопольцев повідомив, що зараз призовий фонд ще наповнюється.

«Якщо хтось із підприємців захоче приєднатися до цієї акції, зробити додаткові призи для молоді, то ми будемо раді співпраці. Це можуть бути квитки в кіно, ми ще хотіли мотивувати книгами. Ми самі читаємо і хочемо, щоб молодь читала. Тобто ми підберемо якусь цікаву літературу, мотивуючу. Ми зараз ще працюємо над наповненням призового фонду» - сказав Олег Чистопольцев.

Фото необхідно розміщувати в групі «Голосуй і вигравай». Організатори обіцяють, що результати конкурсу стануть відомі вже наступного дня після виборів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...