App Store Google Play

Інтелігенція Дніпропетровська висловила свою підтримку Борису Філатову

06.11.2015 13:40
Інтелігенція Дніпропетровська висловила свою підтримку Борису Філатову

Лідери громадської думки, інтелігенція повинні брати найактивнішу участь у вирішенні життєво важливих проблем Дніпропетровська та бути залученими в процеси управління містом. Про це заявив лідер політичної партії «УКРОП» Борис Філатов в ході форуму «Як зберегти і розвинути інтелектуальний і творчий потенціал Дніпропетровська?», який відбувся в Дніпропетровську.

«Форум був проведений для того щоб представники творчої інтелігенції, наукового середовища, професорсько-викладацького складу могли обмінятися думками», - розповів Борис Філатов.

За словами політика не зустрічі активно обговорювалася «Стратегія розвитку Дніпропетровська».

«Було дуже багато гострих питань, починаючи від гуманітарної сфери і закінчуючи фінансуванням комунальних підприємств відповідного профілю. Люди підтримали нашу стратегію, ми дуже плідно поговорили і домовилися в майбутньому, обов'язково зустрічатися мінімум раз на квартал, - повідомив лідер партії «УКРОП».

За словами кандидата філософських наук і громадського діяча Людмили Кострюкової сьогодні дуже важливо, щоб міська влада у своїй діяльності активно використовувала і спиралася на інтелектуальний потенціал Дніпропетровська. Жінка розповіла, що Борис Філатов повністю поділяє цю думку.

Доктор медичних наук, заслужений лікар України, головний алерголог міста та області Євгена Дитятковська повідомила, що інтелігенція мріє бачити в Дніпропетровську, мріє робити місто кращим і красивішим.

«Але це можна буде робити тільки тоді, коли керувати містом буде людина, яка щиро того бажає, яка не на словах, а на ділі буде робити так, щоб повернути Дніпропетровську його колишню славу і в медицині, яку я представляю, і в усіх інших основних напрямках. Я впевнена, що Борис Філатов саме така людина», - розповіла Євгенія Дитятковська.

На зустрічі прозвучало дуже багато ідей і побажань. Приміром, представник волонтерської організації Сергій Карноза розповів, що у нього і його колег є бажання, щоб у Дніпропетровську з'явився український культурний центр.

«Для цього є приміщення, є можливості, але ніколи влада на це не йшла. Ми б хотіли, щоб наша українська церква мала в місті приміщення, яке гідно її статусу. І сьогоднішня зустріч переконала мене в тому, що Борис Філатов готовий надавати підтримку і вирішувати подібні проблеми», - пояснив волонтер.

Учасники Форуму залишилися задоволені заходом, оскільки, на їхню думку, вийшов дуже чесний, відкритий, а головне результативний діалог. - Я думаю, що, чим частіше будуть проходити подібні зустрічі, чим різноманітніше буде їх тематика - тим буде краще для міста. Якщо ми зуміємо зберегти подібний відвертий діалог, тоді в нас неодмінно будуть позитивні зміни, - резюмував журналіст Олександр Розумний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...