App Store Google Play

Дніпропетровські кардіологи врятували десятки тисяч життів

05.11.2015 16:10
Дніпропетровські кардіологи врятували десятки тисяч життів

Тисячі консультацій та обстежень на день: у 2015-му обласний центр кардіології прийняв понад 64 тисячі людей. Це показник на рівні Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова, доповів під час засідання колегії обласного департаменту охорони здоров’я головний лікар медзакладу Юрій Григоренко.

Він розповів, що цьогоріч прооперовано майже 5,4 тисячі мешканців області, що страждають на серцево-судинні захворювання. Близько 500 з них потребували термінової допомоги.

Найбільше пацієнтів з обласного центру, Вільногірська, Новомосковська, Дніпропетровського, Синельниківського та Солонянського районів.

«Наші фахівці виконують найскладніші операції – наприклад, на відкритому серці або безкровні. Цю методику ми запровадили першими в Україні. Просто відмовились від донорської крові, замінивши її на штучний кровообіг. Тепер пацієнти одужують швидше. Крім того, найбільше імплантацій електростимуляторів проводять саме на Дніпропетровщині», – зазначив Юрій Григоренко.

Цьогоріч на лікування пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями область виділила 23 млн. гривень. Це найвищий показник в Україні, повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман.

«Серцево-судинні захворювання найбільш розповсюджені та небезпечні. Щоб захистити наших мешканців, проводиться й профілактична робота: в усіх районах працюють школи серця, проходять акції з вимірювання тиску, широкою роз’яснювальною роботою займаються сімейні лікарі», – зазначив Олег Кужман.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...