App Store Google Play

Дніпропетровські кардіологи врятували десятки тисяч життів

05.11.2015 16:10
Дніпропетровські кардіологи врятували десятки тисяч життів

Тисячі консультацій та обстежень на день: у 2015-му обласний центр кардіології прийняв понад 64 тисячі людей. Це показник на рівні Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова, доповів під час засідання колегії обласного департаменту охорони здоров’я головний лікар медзакладу Юрій Григоренко.

Він розповів, що цьогоріч прооперовано майже 5,4 тисячі мешканців області, що страждають на серцево-судинні захворювання. Близько 500 з них потребували термінової допомоги.

Найбільше пацієнтів з обласного центру, Вільногірська, Новомосковська, Дніпропетровського, Синельниківського та Солонянського районів.

«Наші фахівці виконують найскладніші операції – наприклад, на відкритому серці або безкровні. Цю методику ми запровадили першими в Україні. Просто відмовились від донорської крові, замінивши її на штучний кровообіг. Тепер пацієнти одужують швидше. Крім того, найбільше імплантацій електростимуляторів проводять саме на Дніпропетровщині», – зазначив Юрій Григоренко.

Цьогоріч на лікування пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями область виділила 23 млн. гривень. Це найвищий показник в Україні, повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман.

«Серцево-судинні захворювання найбільш розповсюджені та небезпечні. Щоб захистити наших мешканців, проводиться й профілактична робота: в усіх районах працюють школи серця, проходять акції з вимірювання тиску, широкою роз’яснювальною роботою займаються сімейні лікарі», – зазначив Олег Кужман.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...