App Store Google Play

Вибори в Дніпропетровську зобов'язаний виграти Філатов, – експерт

04.11.2015 20:10
Вибори в Дніпропетровську зобов'язаний виграти Філатов, – експерт

Почавши масштабну операцію проти членів партії «УКРОП» у Дніпропетровську влада сама себе загнала в кут. Про це заявив політолог Тарас Загородній.

«Звинувачення в розтраті коштів «Фонду оборони країни» виглядає смішно. Тобто приватні особи створили, по суті, приватний фонд - наповнили його своїми грошима, а потім і розтратили. Тобто, державних грошей там немає, звинуватити в розтраті державних грошей не можна. Це сильно нагадує звинувачення проти Ходорковського в Росії, якого звинуватили у завданні збитків власній кампанії», - написав експерт на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, у влади немає професійного репресивного апарату, який зміг би грамотно зібрати доказову базу, яка не була б зруйнована в суді.

«Судячи з того, як смішно пройшли перші слухання у справі Корбана в Чернігові, де і судді і прокурори губилися в елементарних процесуальних процедурах, то владі вже пора шкодувати, що й досі не проведена реформа правоохоронних органів», - повідомив політолог.

Експерт упевнений, що почавши «війну» в Дніпропетровську, влада отримала для себе «ящик Пандори». Загородній впевнений - через два-три тижні люди почнуть отримувати нові платіжки по комуналці, і питань до влади буде дуже багато.

За його словами, інфраструктуру до нових протестів вже готують перед Кабміном.

«Її готує Ляшко, братиме участь Тимошенко. Зрозуміло, медіа акуратно фіксуватимуть народне невдоволення. Тобто з патріотами Порошенко встиг посваритися, народ незадоволений різким падінням життєвого рівня і відсутністю реформ і боротьби з корупцією».

Політолог наполягає, що за таких обставин вибори в Дніпропетровську зобов'язаний виграти Борис Філатов.

«Якщо виграє Вілкул, то конкуренти швидко звинуватять Порошенко у сприянні Опоблоку через тиск на Корбана. БПП хотів би попрацювати з Опоблоком, але не публічно, щоб не розполохати свій електорат. Тепер зв'язок зроблять публічним, а це не входить у плани Порошенко», - написав Тарас Загородній.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...