App Store Google Play

Ще одна фура відправилася з Дніпропетровщини до Сватового

04.11.2015 20:15
Ще одна фура відправилася з Дніпропетровщини до Сватового

Мешканці луганського міста Сватове приходять до тями після потужного вибуху складу з боєприпасами. Відновити пошкоджені будинки допомагає вся Україна. Сьогодні Дніпропетровщина відправила для постраждалих третю 20-тонну фуру з будівельними матеріалами - цього разу з цементом. Загалом з нашої області до Сватового поїдуть 10 фур з гуманітарною допомогою.

Щодня до Сватового їдуть колони машин: везуть деревину, утеплювач, скло. Все для того, аби відновити пошкоджені будинки. 29 жовтня у місті спалахнула пожежа на складі з боєприпасами. Снаряди почали вибухати та розлітатися – місто зазнало суттєвих руйнувань.

«Президент країни закликав допомогти будівельними матеріалами для відновлення міста. Чекати не було часу. Ми розуміли – наші сусіди залишилися у зруйнованих будинках, а на вулиці дедалі холодніше. Діяли швидко. Буквально за вихідні зібрали першу партію гуманітарки. Потім другу та третю. Всього плануємо відправити у Сватове близько 200 тонн шиферу, скла, поліетилену та цементу. Якщо буде потрібно – допоможемо ще», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Сьогодні з Дніпропетровської до Луганської області поїхала третя фура з будматеріалами. Майже 900 мішків з цементом вже вночі будуть у Сватовому, а завтра його візьмуть в роботу для відновлення пошкоджених будинків.

«Ці будматеріали придбали підприємці області – патріотично налаштованих і активних у нас дуже багато», - розповів радник голови ОДА Юрій Голик .

Щодня облдержадміністрація дізнається про потреби постраждалих та передає саме те, що замовляли. Вже готується до відправлення дві фури з металом. А загалом з Дніпропетровської до Луганської області направлять 10 машин з будматеріалами.

«Кожна область взяла на себе якусь частину забезпечення. «Всім світом» ми відновимо місто», - сказав Юрій Голик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...