App Store Google Play

Ще одна фура відправилася з Дніпропетровщини до Сватового

04.11.2015 20:15
Ще одна фура відправилася з Дніпропетровщини до Сватового

Мешканці луганського міста Сватове приходять до тями після потужного вибуху складу з боєприпасами. Відновити пошкоджені будинки допомагає вся Україна. Сьогодні Дніпропетровщина відправила для постраждалих третю 20-тонну фуру з будівельними матеріалами - цього разу з цементом. Загалом з нашої області до Сватового поїдуть 10 фур з гуманітарною допомогою.

Щодня до Сватового їдуть колони машин: везуть деревину, утеплювач, скло. Все для того, аби відновити пошкоджені будинки. 29 жовтня у місті спалахнула пожежа на складі з боєприпасами. Снаряди почали вибухати та розлітатися – місто зазнало суттєвих руйнувань.

«Президент країни закликав допомогти будівельними матеріалами для відновлення міста. Чекати не було часу. Ми розуміли – наші сусіди залишилися у зруйнованих будинках, а на вулиці дедалі холодніше. Діяли швидко. Буквально за вихідні зібрали першу партію гуманітарки. Потім другу та третю. Всього плануємо відправити у Сватове близько 200 тонн шиферу, скла, поліетилену та цементу. Якщо буде потрібно – допоможемо ще», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Сьогодні з Дніпропетровської до Луганської області поїхала третя фура з будматеріалами. Майже 900 мішків з цементом вже вночі будуть у Сватовому, а завтра його візьмуть в роботу для відновлення пошкоджених будинків.

«Ці будматеріали придбали підприємці області – патріотично налаштованих і активних у нас дуже багато», - розповів радник голови ОДА Юрій Голик .

Щодня облдержадміністрація дізнається про потреби постраждалих та передає саме те, що замовляли. Вже готується до відправлення дві фури з металом. А загалом з Дніпропетровської до Луганської області направлять 10 машин з будматеріалами.

«Кожна область взяла на себе якусь частину забезпечення. «Всім світом» ми відновимо місто», - сказав Юрій Голик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...