App Store Google Play

Корбана затримали через заяву фальсифікаторки виборів у Дніпропетровську?

04.11.2015 10:10
Корбана затримали через заяву фальсифікаторки виборів у Дніпропетровську?

Нові звинувачення проти лідера партії УКРОП Геннадія Корбана напряму пов'язані з виборами мера Дніпропетровська, попри те що низка політиків запевняла країну в тому, що справа не має політичного підтексту.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав юрист Андрій Богдан. "Офіційно повідомляю - затримання Корбана є справа політична направлена на зрив виборів у Дніпропетровську. І доказ цьому - виписка з реєстру кримінальних проваджень", - написав він.

Як зазначає юрист, затримання Корбана відбувалось абсолютно незаконно, оскільки "затримати людину не за рішенням суду, як того вимагає закон, а за постановою слідчого можливо лише в одному випадку - на місці вчинення злочину". "Скажіть який злочин Корбан вчиняв у залі суду? В момент коли він був оточений сотнею співробітників "Альфа" СБУ? В момент коли вся країна бачила в прямому ефірі його звільнення з камери?", - задається питанням юрист.

Також Андрій Богдан зазначив, що сьогодні "суд буде розглядати подання на обрання арешту і знову всі побачать в прямому ефірі бліді обличчя прокурорів і суддів", адже з одного боку "вказівка, а з іншого два політичних виборчих епізоди які неможливо довести і санкція по яких взагалі не передбачає арешту". 

"Рекомендую слідчим прокурорам задіяним у цій справі а також їх керівництву провести моніторинг ринку нерухомості у Ростові. Всі громадяни цієї країни можуть спрогнозувати долю цих служак режиму", - підсумував юрист.

Нагадаємо, Валентина Панкуліч - скандально відома голова Дніпропетровської міської ТВК, уведена до її складу в обхід закону, яка на виборах до місцевих рад цього року відзначилася виданням фальшивих постанов, які унеможливили встановлення воєвиявлення в деяких районах міста. Також відома масштабними фальсифікаціями на попередніх місцевих виборах 2010 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...