App Store Google Play

Корбана затримали через заяву фальсифікаторки виборів у Дніпропетровську?

04.11.2015 10:10
Корбана затримали через заяву фальсифікаторки виборів у Дніпропетровську?

Нові звинувачення проти лідера партії УКРОП Геннадія Корбана напряму пов'язані з виборами мера Дніпропетровська, попри те що низка політиків запевняла країну в тому, що справа не має політичного підтексту.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав юрист Андрій Богдан. "Офіційно повідомляю - затримання Корбана є справа політична направлена на зрив виборів у Дніпропетровську. І доказ цьому - виписка з реєстру кримінальних проваджень", - написав він.

Як зазначає юрист, затримання Корбана відбувалось абсолютно незаконно, оскільки "затримати людину не за рішенням суду, як того вимагає закон, а за постановою слідчого можливо лише в одному випадку - на місці вчинення злочину". "Скажіть який злочин Корбан вчиняв у залі суду? В момент коли він був оточений сотнею співробітників "Альфа" СБУ? В момент коли вся країна бачила в прямому ефірі його звільнення з камери?", - задається питанням юрист.

Також Андрій Богдан зазначив, що сьогодні "суд буде розглядати подання на обрання арешту і знову всі побачать в прямому ефірі бліді обличчя прокурорів і суддів", адже з одного боку "вказівка, а з іншого два політичних виборчих епізоди які неможливо довести і санкція по яких взагалі не передбачає арешту". 

"Рекомендую слідчим прокурорам задіяним у цій справі а також їх керівництву провести моніторинг ринку нерухомості у Ростові. Всі громадяни цієї країни можуть спрогнозувати долю цих служак режиму", - підсумував юрист.

Нагадаємо, Валентина Панкуліч - скандально відома голова Дніпропетровської міської ТВК, уведена до її складу в обхід закону, яка на виборах до місцевих рад цього року відзначилася виданням фальшивих постанов, які унеможливили встановлення воєвиявлення в деяких районах міста. Також відома масштабними фальсифікаціями на попередніх місцевих виборах 2010 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...