App Store Google Play

Суд зобов’язав мерію Дніпропетровська продати пам’ятку архітектури

03.11.2015 11:10
Суд зобов’язав мерію Дніпропетровська продати пам’ятку архітектури

21 жовтня Господарський суд Дніпропетровської області зобов'язав Дніпропетровську міську раду передати у власність ТОВ "Ермітаж." будівлю, що є пам'яткою архектури. Співзасновник ТОВ Дмитро Мішалов - власник фірми Майстер-Буд" та кандидат до обласної ради від Блоку Петра Порошенка.

Суд зобов’язав Дніпропетровську міську раду продати ТОВ «Ермітаж.» пам’ятку архітектури «Доходний  будинок» за 1,82 млн грн.

Йдеться про пам’ятку архітектури місцевого значення «Доходний  будинок», нежитлову напівзруйновану будівлю літ. А-4, що знаходиться на вул. Харківська, 6, на ділянці 0,35 га.

У березні 2015 року міськрада провела аукціон з продажу об’єкта, переможцем якого стало ТОВ «Ермітаж.» з ціною 1,82 млн грн. – це і було стартовою ціною.

Переможець аукціону за будівлю заплатив, але Дніпропетровська мерія від подальшого укладання договору-купівлі продажу ухилялася у зв’язку з чим покупець звернувся до суду.

На суді міськрада повідомила, що продаж об’єкта не погодила облдержадміністрація, а також відсутні документи на об’єкт (свідоцтво права власності і техпаспорт), а тому вона не має права укласти з договір купівлі-продажу. Крім того, в мерії повідомили, що наказ міськради про визнання «Ермітажу.» переможцем аукціону оскаржується в Бабушкінському райсуді Дніпропетровська – інформації про розгляд цієї справи в реєстрі поки немає.

Зі свого боку, фірма «Ермітаж.» повідомила, що продаж пам’ятки архітектури вже схвалила Дніпропетровська ОДА в особі губернатора Валентина Резніченка.

Суд взяв до уваги, що висновок щодо вартості будівлі був чинним, крім того наявне свідоцтво права власності на будівлю видане міськвиконкомом у 2002 р., а також відомо про згоду ОДА на продаж.

Відтак суд зобов’язав мерію продати будівлю фірмі «Ермітаж.».

Власниками ТОВ «Ермітаж.» є Михайло Тульчинський, Лариса Флакс і Дмитро Мішалов.

Наші гроші

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...