App Store Google Play

Повістки екс-регіоналам: Вілкул знав і втік до Польщі

03.11.2015 16:25
Повістки екс-регіоналам: Вілкул знав і втік до Польщі

Олександр Вілкул був заздалегідь попереджений про те, що у Верховній Раді екс-регіоналам вручатимуть повістки на допит до слідчого. Таку думку висловили цілий ряд політологів, що уважно стежать за ситуацією з виборами міського голови Дніпропетровська.

«Про багато поїздок і зустрічей Олександра Вілкула ви знаєте заздалегідь? Ні. Але про сьогоднішній візит до Польщі він кричав з усіх підконтрольних собі медіа-ресурсів протягом декількох днів. Це означає, що він чітко знав про те, що в понеділок будуть вручатися повістки і готував для себе зручне для електорату «алібі»: мовляв, я ж давно говорив, що в цей день буду в Польщі», - зазначає політолог Віктор Фєсєв.

За його словами, попередження він з великою часткою ймовірності отримав з Банкової, яка не перший день підіграє його виборчої кампанії.

«Справа не в тому, хто саме - особисто Президент чи його оточення - попередив екс-регіонала. Набагато більш важливим є питання про те, чи збирається Олександр Вілкул повертатися на батьківщину», - підкреслює експерт.

Він акцентує увагу на тому, що така не чоловіча поведінка неодноразово було помічена за кандидатом «Опозиційного блоку»: починаючи з боягузливого саботажу відкритих дебатів (нагадаємо, що для ігнорування загальнонаціональних дебатів він на швидку руку організував ефір на своєму «кишеньковому» дніпропетровському телеканалі), закінчуючи втечею до Польщі.

«Прокуратура нам другий день поспіль пояснює, що арешти політиків в розпал виборчої кампанії не є політично мотивованими. От нехай і підтвердять свої слова справою - посадять Олександра Вілкула ще до голосування», - говорить політолог.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...