App Store Google Play

Повістки екс-регіоналам: Вілкул знав і втік до Польщі

03.11.2015 16:25
Повістки екс-регіоналам: Вілкул знав і втік до Польщі

Олександр Вілкул був заздалегідь попереджений про те, що у Верховній Раді екс-регіоналам вручатимуть повістки на допит до слідчого. Таку думку висловили цілий ряд політологів, що уважно стежать за ситуацією з виборами міського голови Дніпропетровська.

«Про багато поїздок і зустрічей Олександра Вілкула ви знаєте заздалегідь? Ні. Але про сьогоднішній візит до Польщі він кричав з усіх підконтрольних собі медіа-ресурсів протягом декількох днів. Це означає, що він чітко знав про те, що в понеділок будуть вручатися повістки і готував для себе зручне для електорату «алібі»: мовляв, я ж давно говорив, що в цей день буду в Польщі», - зазначає політолог Віктор Фєсєв.

За його словами, попередження він з великою часткою ймовірності отримав з Банкової, яка не перший день підіграє його виборчої кампанії.

«Справа не в тому, хто саме - особисто Президент чи його оточення - попередив екс-регіонала. Набагато більш важливим є питання про те, чи збирається Олександр Вілкул повертатися на батьківщину», - підкреслює експерт.

Він акцентує увагу на тому, що така не чоловіча поведінка неодноразово було помічена за кандидатом «Опозиційного блоку»: починаючи з боягузливого саботажу відкритих дебатів (нагадаємо, що для ігнорування загальнонаціональних дебатів він на швидку руку організував ефір на своєму «кишеньковому» дніпропетровському телеканалі), закінчуючи втечею до Польщі.

«Прокуратура нам другий день поспіль пояснює, що арешти політиків в розпал виборчої кампанії не є політично мотивованими. От нехай і підтвердять свої слова справою - посадять Олександра Вілкула ще до голосування», - говорить політолог.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...