App Store Google Play

Повістки екс-регіоналам: Вілкул знав і втік до Польщі

03.11.2015 16:25
Повістки екс-регіоналам: Вілкул знав і втік до Польщі

Олександр Вілкул був заздалегідь попереджений про те, що у Верховній Раді екс-регіоналам вручатимуть повістки на допит до слідчого. Таку думку висловили цілий ряд політологів, що уважно стежать за ситуацією з виборами міського голови Дніпропетровська.

«Про багато поїздок і зустрічей Олександра Вілкула ви знаєте заздалегідь? Ні. Але про сьогоднішній візит до Польщі він кричав з усіх підконтрольних собі медіа-ресурсів протягом декількох днів. Це означає, що він чітко знав про те, що в понеділок будуть вручатися повістки і готував для себе зручне для електорату «алібі»: мовляв, я ж давно говорив, що в цей день буду в Польщі», - зазначає політолог Віктор Фєсєв.

За його словами, попередження він з великою часткою ймовірності отримав з Банкової, яка не перший день підіграє його виборчої кампанії.

«Справа не в тому, хто саме - особисто Президент чи його оточення - попередив екс-регіонала. Набагато більш важливим є питання про те, чи збирається Олександр Вілкул повертатися на батьківщину», - підкреслює експерт.

Він акцентує увагу на тому, що така не чоловіча поведінка неодноразово було помічена за кандидатом «Опозиційного блоку»: починаючи з боягузливого саботажу відкритих дебатів (нагадаємо, що для ігнорування загальнонаціональних дебатів він на швидку руку організував ефір на своєму «кишеньковому» дніпропетровському телеканалі), закінчуючи втечею до Польщі.

«Прокуратура нам другий день поспіль пояснює, що арешти політиків в розпал виборчої кампанії не є політично мотивованими. От нехай і підтвердять свої слова справою - посадять Олександра Вілкула ще до голосування», - говорить політолог.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...