App Store Google Play

Олексій Чеберда шокований заявою, опублікованою від його імені

02.11.2015 23:00
Олексій Чеберда шокований заявою, опублікованою від його імені

Заява лідера Дніпропетровської організації партії «Батьківщина» Олексія Чеберди про те, що він нібито виступає категорично проти Бориса Філатова, називаючи лідера партії «УКРОП» популістом і провокатором, і рекомендує своїм виборцям не голосувати у другому турі, виявилося фейком. Сам Чеберда шокований тим, що від його імені і від імені «Батьківщини» робляться подібні заяви.

«Я такого не казав, що там пишуть - я не бачив. Я за кордоном», - прокоментував ситуацію лідер дніпропетровської «Батьківщини».

Водночас прес-служба обласної організації ВО «Батьківщина» оприлюднила офіційну заяву, в якій наголошує: «Дніпропетровська обласна організація «ВО «Батьківщина» повністю поділяє позицію лідера партії Юлії Тимошенко щодо підтримки кандидата на посаду Дніпропетровського міського голови Філатова Бориса Альбертовича, як єдиного на даний час кандидата від демократичних і патріотичних сил».

Інформаційне вкидання - справа рук Олександра Вілкула та його штабу, впевнені експерти.

«Вілкул намагається скомпрометувати об'єднання демократичних сил в Дніпропетровську, поширюючи неправдиву інформацію через підконтрольні йому інформаційні ресурси. Він розуміє, що у нього зменшуються шанси на перемогу, тому намагається через такі вкидання знизити явку на виборах», - розповів політолог Андрій Шуліка.

Нагадаємо, що минулого тижня Юлія Тимошенко особисто заявила, що вона і її політична підтримають Бориса Філатова в другому турі виборів дніпропетровського міського голови. Також лідер «Батьківщини» підтримала заклик Борис Філатова до об'єднання всіх демократично-патріотичних сил в один кулак, щоб дати відсіч реваншистам на чолі з Олександром Вілкулом. Цю ідею також підтримали представники БПП «Солідарність» і «Самопомочі», заявивши про свою готовність підписати відповідний меморандум.

Експерти наполягають на тому, що Олександр Вілкул боїться подібного об'єднання, тому що розуміє, що воно ставить хрест на його амбіціях стати мером Дніпропетровська. Тому він намагатися за всяку ціну перешкоджати цьому.

«Думаю, нас у майбутньому чекає чимало заяв подібного роду. Але тут варто розуміти - що рішення про об'єднання патріотичних сил остаточне і єдино вірне. Тому всяку майбутню інформацію про розбрід демократичних сил варто сприймати як фейк та інформаційні вкидання», - пояснив Андрій Шуліка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...