App Store Google Play

Хто відповідатиме за загибель дніпропетровських десантників?

02.11.2015 15:35
Хто відповідатиме за загибель дніпропетровських десантників?
Підозрюваний у загибелі дніпропетровських десантників генерал в листопаді постане перед судом.

Сторона захисту генерал-майора Збройних сил України Віктора Назарова, підозрюваного у службовій недбалості, яка призвела до авіакатастрофи Іл-76 з дніпропетровськими десантниками, повинна завершити ознайомлення з матеріалами кримінального виробництва до 12 листопада. Про це йдеться у відповідній постанові суду, повідомляє События.

Так, 29 жовтня, Печерський районний суд Києва розглянув і задовольнив клопотання представника потерпілих щодо встановлення стороні захисту терміну для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження за підозрою генерал-майора Віктора Назарова у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України (халатність при організації перельоту роти десантників у червні 2014 року).

Згідно з постановою суду, сторона захисту підозрюваного Назарова повинна ознайомитися з матеріалами кримінального провадження до 12 листопада поточного року.

Нагадаємо, 18 листопада 2014 Назарову оголосили підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 425 КК України (халатність при організації перельоту роти десантників у червні 2014 роки), яка призвела до катастрофи Іл-76. В результаті катастрофи загинули 40 дніпропетровських десантників і 9 членів екіпажу.

2 червня поточного року суддя Печерського суду обмежив термін ознайомлення адвокатів Назарова з матеріалами кримінальної виробництва через ймовірне затягування процесу з їхнього боку. Згідно з рішенням суду, адвокати повинні були ознайомитися до 12 червня, проте Назаров змінив адвокатів, що призвело до початку нового відліку часу на ознайомлення.

Народний депутат і командир батальйону «Донбас» Cемен Семенченко заявив: Назаров знав про операцію по знищенню літака Іл-76 мінімум за добу.

У свою чергу, підозрюваний у службовій недбалості, яка призвела до трагедії з Іл-76, генерал-майор ЗСУ Назаров зізнався, що не мав досвіду проведення антитерористичних операцій, а загибель 49 військових назвав неминучою втратою.

Крім того, Назаров погрожував звільненням офіцерам ЗСУ з метою приховати свою провину в загибелі військових в катастрофі Іл-76.

Також нагадаємо, у травні поточного року родичі та друзі десантників, які загинули під час авіакатастрофи Іл-76 в Луганській області, написали листа Президенту України Петру Порошенку, у якому закликали звільнити генерала Генштабу Назарова із займаної посади і взяти його під варту.

Разом з тим, підозрюваний у загибелі 49 військових генерал-майор Назаров досі не ознайомився з матеріалами кримінального провадження і продовжує займати посаду першого заступника начальника головного оперативного управління ГШ ЗСУ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...