App Store Google Play

Хто відповідатиме за загибель дніпропетровських десантників?

02.11.2015 15:35
Хто відповідатиме за загибель дніпропетровських десантників?
Підозрюваний у загибелі дніпропетровських десантників генерал в листопаді постане перед судом.

Сторона захисту генерал-майора Збройних сил України Віктора Назарова, підозрюваного у службовій недбалості, яка призвела до авіакатастрофи Іл-76 з дніпропетровськими десантниками, повинна завершити ознайомлення з матеріалами кримінального виробництва до 12 листопада. Про це йдеться у відповідній постанові суду, повідомляє События.

Так, 29 жовтня, Печерський районний суд Києва розглянув і задовольнив клопотання представника потерпілих щодо встановлення стороні захисту терміну для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження за підозрою генерал-майора Віктора Назарова у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України (халатність при організації перельоту роти десантників у червні 2014 року).

Згідно з постановою суду, сторона захисту підозрюваного Назарова повинна ознайомитися з матеріалами кримінального провадження до 12 листопада поточного року.

Нагадаємо, 18 листопада 2014 Назарову оголосили підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 425 КК України (халатність при організації перельоту роти десантників у червні 2014 роки), яка призвела до катастрофи Іл-76. В результаті катастрофи загинули 40 дніпропетровських десантників і 9 членів екіпажу.

2 червня поточного року суддя Печерського суду обмежив термін ознайомлення адвокатів Назарова з матеріалами кримінальної виробництва через ймовірне затягування процесу з їхнього боку. Згідно з рішенням суду, адвокати повинні були ознайомитися до 12 червня, проте Назаров змінив адвокатів, що призвело до початку нового відліку часу на ознайомлення.

Народний депутат і командир батальйону «Донбас» Cемен Семенченко заявив: Назаров знав про операцію по знищенню літака Іл-76 мінімум за добу.

У свою чергу, підозрюваний у службовій недбалості, яка призвела до трагедії з Іл-76, генерал-майор ЗСУ Назаров зізнався, що не мав досвіду проведення антитерористичних операцій, а загибель 49 військових назвав неминучою втратою.

Крім того, Назаров погрожував звільненням офіцерам ЗСУ з метою приховати свою провину в загибелі військових в катастрофі Іл-76.

Також нагадаємо, у травні поточного року родичі та друзі десантників, які загинули під час авіакатастрофи Іл-76 в Луганській області, написали листа Президенту України Петру Порошенку, у якому закликали звільнити генерала Генштабу Назарова із займаної посади і взяти його під варту.

Разом з тим, підозрюваний у загибелі 49 військових генерал-майор Назаров досі не ознайомився з матеріалами кримінального провадження і продовжує займати посаду першого заступника начальника головного оперативного управління ГШ ЗСУ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...