App Store Google Play

Чи буде покарано розтратників з Марганецького ДВГРЗ?

23.09.2015 09:24
Чи буде покарано розтратників з Марганецького ДВГРЗ?

Набуває розголосу черговий скандал у одній з найбільш закритих для громадського ока структур нашої держави – Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Керівник Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України (ДВГРЗ), що об’єднує Марганецький та Олександрійський спеціальні воєнізовані гірничорятувальні (аварійно-рятувальні) загони ДСНС України Євстратенко А.І. небезпідставно підозрюється у численних порушеннях фінансово-господарської діяльності та чинного законодавства України.

Про це Дніпрограду стало відомо з відкритого листа колишніх співробітників ДВГРЗ до Президента України Порошенка, прем’єр-міністра Яценюка, генерального прокурора Шокіна, міністра внутрішніх справ України Авакова та голови ДСНС України Чечоткіна.

В листі нагадується, що за зверненням трудового колективу щодо протиправної діяльності командира ДВГРЗ Євстратенка відповідно до наказу ДСНС № 361 від 08 липня цього року в період з 13 по 31 липня був проведений фінансовий аудит та аудит відповідності. За результатами проведення аудиту був складений відповідний Акт, у якому документально відображені чисельні порушення фінансово-господарської діяльності та чинного законодавства України з боку керівництва ДВГРЗ, що спричинили значних збитків бюджету та державі.

Водночас, наголошують тепер вже колишні рятувальники, які дозволили собі вказати на протиправну діяльність керівництва і опинилися , станом на 23 вересня жодних дій з боку ДСНС України щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності керівництва ДВГРЗ, передачі матеріалів аудиту державним інституціям, що контролюють дотримання чинного законодавства не здійснено взагалі.

Цікаво, в ДСНС є прийнятною нормою порушувати Закони України та покривати фінансові махінації керівників своїх підрозділів? Сподіваємося, найближчим часом на це питання буде знайдено відповідь органами прокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...