App Store Google Play

Влада застосовує брудні технології проти Корбана і Філатова

09.09.2015 09:34
Влада застосовує брудні технології проти Корбана і Філатова

У Дніпропетровську набирає поширення новий вид маніпуляції громадською думкою. Після обходів квартир із закликами не виконувати Закони України і підтримувати «народного захисника» Олесандра Вілкула його команда вдалася до наступного етапу маніпуляцій.

Людям телефонують на стаціонарні телефони нібито від «Всеукраїнської соціологічної служби», аби дізнатися їх думку в ході соціологічного дослідження.

Одразу після питань про стать, вік і соціальне становище інтерв’юери ставлять питання, які жоден притомний соціолог постидався б навіть озвучити, наприклад, «чи згодні Ви, що за час керування Дніпропетровськом (!) команди Корбана і Філатова послуги ЖКГ погіршилися?» або «Чи вважаєте Ви, що встановлені командою Корбана і Філатова тарифи на комунальні послуги є справедливими?».

На питання «до чого Філатов і Корбан до міста?» «соціологи» впевнено розповідають жахливі історії про те, що Дніпроводоканал, Дніпроолбенерго, Дніпрогаз, а також всі експлуатаційні контори належать якщо не Корбану, то точно Філатову і встановлюють тарифи «как хотят».

Маніпуляції так званих соціологів очевидні, адже ані Геннадій Корбан, ані Борис Філатов ніколи не працювали в міській раді і не входили до її виконкому. Ба більше – Обленерго і Дніпрогаз є приватними підприємствами, з самоуправством яких Філатов, як народний депутат, бореться невпинно.

Ну а про те, що тарифи на ЖКГ встановлює в країні Уряд, очолюваний «найнезаміннішим» прем’єр-міністром усіх часів Арсенієм Яценюком, годі й говорити.

На даний час підтверджено шість випадків обдзвону в АНД і Бабушкінському районах Дніпропетровська. Дніпроград продовжує моніторити ситуацію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...