App Store Google Play

Сесія Дніпропетровської міськради перенесена на 23 вересня

09.09.2015 12:06
Сесія Дніпропетровської міськради перенесена на 23 вересня

Чергова 67 сесія Дніпропетровської міської ради так і не відбулася 9 вересня. Навіть після 45-хвилинної перерви і панічного обдзвону своїх колег, депутати не змогли зібрати у сесійній залі кворум. Після останнього – четвертого – перерахування присутніх виявилося, що вирішувати нагальні проблеми міста з’явилися лише 56 з 120 депутатів.

Секретар Дніпропетровської міської ради Галина Булавка надала доручення секретаріату оприлюднити в пресі списки тих, хто не з’явився, аби всі мешканці Дніпропетровська дізналися, завдяки кому унеможливлено корегування бюджету міста і програми соціально-економічного розвитку.

Депутат Вадим Гетьман вважає, що мала місце спланована акція зриву сесії і її ініціаторами є колишні й поточні регіонали. Адже на сесії мало бути проголосоване в тому числі збільшення пенсій і зарплат бюджетникам, анонсоване Арсенієм Яценюком. Водночас, в передвиборчий період «опозиційним» силам вигідно, аби соціальне напруження в країні зростало і народу жилося «якомога гірше».

Водночас депутат з фракції «Опозиційного блоку» Вадим Рублівський звинуватив у зриві сесії секретаріат міської ради, який «неправильно запрошував депутатів». Що мав на увазі Вадим Григорович залишилося загадкою, адже, наприклад, журналісти знали про сесію за два тижні. Що завадило дізнатися про неї самим депутатам – не зрозуміло.

Як би там не було, сесію перенесено на 23 вересня. На порядку денному, як і раніше – питання бюджету та програми соціального розвитку міста, а також земельні питання.

Депутат Олексій Салкоч запропонував попередньо провести «депутатську годину» для ознайомлення з проектами рішень, втім, позаяк кворуму все одно не було, питання повисло в повітрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...