App Store Google Play

Реакційні сили поширюють наклепи на патріотів у Дніпропетровську

09.09.2015 11:23
Реакційні сили поширюють наклепи на патріотів у Дніпропетровську

У Дніпропетровську розповсюджують агітаційну продукцію проти ВО «Свобода», партії «Правий сектор», Радикальної партії та «УКРОПа» - повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі відомий дніпропетровський журналіст Олексій Мазур.

 

8 вересня у Дніпропетровську помічені так звані «інформаційні бюлетені», які розповсюджуються шляхом анонімного поширення через поштові скриньки і шляхом засовування у двері. На чотирьох шпальтах бюлетеня (зразок на фото) знаходиться низка контрагітаційних матеріалів проти кількох патріотичних сил України, які не згодні з поточною політикою Президента Порошенка, а також утворенням у Верховній Раді широкою коаліції в складі БПП та Опозиційного блоку.

 

Особливу увагу приділено позафракційним народним депутатам, членам «УКРОПу» Борису Філатову та Андрію Денисенку, а також лідеру партії Геннадію Корбану. Не забули автори «макнути в багно» і партію «Відродження» Віктора Бондаря, яку Коломойський нібито фінансує на пару з депутатом Хомутинником.

Риторика видання не залишає сумніву у авторстві матеріалів. «Псевдопатріотична наволоч», «антиукраїнська війна покидьків» та вимоги негайного введення жорсткої диктатури – за всіма цими посилами явно прослідковуються вуха влади, яка оточила себе заплямованими персонажами з минулого, яких досі тіпає від згадки про Революцію Гідності.

 

«За духом публікацій можна припускати, що розповсюджувачі - або підорошени, або їхні побратими - бандюковичі зі злодійського блоку. Бо нині в них ідеологія й риторика такі самі. Тому й важко відрізнити. І чи варто, якщо йдеться про злагоджені дії єдиної команди», - коментує походження матеріалів Олексій Мазур.

 

Відзначимо, що більшість матеріалів не підписані, хоча іноді вони розбавлені передруком сайтів «ОРД», «Петр и Мазепа», постів з Фейсбук Арсена Авакова і Тараса Чорновола. У вихідних даних відсутні адреси, телефони і свідоцтва про реєстрацію. Написано лише: «Информационный бюллетень. Заказчик и ответственный за выпуск ОО «Союз Патриотов Украины», Евгений Тарасенко».

 

Відзначимо, що раніше містом було поширено кілька сот тисяч «інформаційних бюлетенів» із закликами нехтувати законами України і захищати комуністичну символіку і топоніміку.

 

Нагадаємо, народний депутат Андрій Денисенко спрямував запит голові СБУ Грицаку щодо сепаратистської діяльності Олександра Вілкула. Тож «наїзди» на Філатова і Денисенка можуть розглядатися як невдала спроба останнього перемкнути увагу з себе на політичних опонентів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...