App Store Google Play

Лікарі з зони АТО відвідали своїх підопічних в лікарні ім. Мечникова

09.09.2015 12:20
Лікарі з зони АТО відвідали своїх підопічних в лікарні ім. Мечникова
Понад 30 демобілізованих лікарів повертаються із зони АТО додому. Серед них й троє справжніх героїв - брати Собко та їх колега Дмитро Бешлей. На рахунку медиків більше 550 операцій.

Перед від'їздом до рідного Львова чоловіки завітали до обласної лікарні ім. Мечникова. Сюди потрапляли майже всі, кого їм доводилось рятувати на передовій.

У лікарні медиків зустрічали як справжніх героїв. Тут вони отримали пам'ятні медалі від очільника регіону Валентина Резніченка.

Радник голови Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа відзначила, що лікарів зі Львова полюбили місцеві колеги та звичайні люди зі сходу країни. Їм довіряють, цінують. Вони справжні професіонали. Єдине, що їх обмежувало - відсутність на передовій такого обладнання, яке є в обласній лікарні ім. Мечникова.

У мирному житті 38-річний Андрій Собко працював онкохірургом, його менший на два роки брат Роман - дитячим анестезіологом. Обидва потрапили до зони АТО у жовтні. Спочатку працювали у мобільній бригаді, потім у Селидівській лікарні, а останнім часом рятували постраждалих у 66 військовому госпіталі. Також виїжджали до районів. На рахунку братів-медиків 700 евакуйованих людей, 400 складних операцій, 120 пролікованих цивільних та навіть 10 дітей.

«У нас був пацієнт, якому майже відірвало кінцівки, проте на шляху до лікарні він весь час співав Гімн України. Ми рятували героїв і сприймали це за честь. Дякуємо медикам лікарні Мечникова за допомогу, за поради. Сьогодні ми побачили деяких хлопців, яким ми надавали першу допомогу. Вони одужують, це дуже приємно. Наші герої у надійних руках», - сказав Андрій Собко.

Колега братів 32-річний Дмитро Бешлей - талановитий кардіохірург. У жовтні 2014-го був на підсиленні у Дніпропетровському військовому госпіталі, у зону АТО вперше потрапив у січні. Перший час працював у Маріуполі, а згодом приєднався до братів Собко. Лікар провів понад 150 операцій, у тому числі й постраждалим мирним мешканцям. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...