App Store Google Play

Дніпропетровці просять Президента змінити слова гімну України

09.09.2015 13:29
Дніпропетровці просять Президента змінити слова гімну України
Дніпропетровські активісти звернулися до Президента України з петицією про заміну гімну України. І навіть запропонували альтернативний варіант для заміни, назвавши його «Народний гімн України». На думку учасників проекту, у чинному гімні є слова, які несуть негативну енергетику. Про те, як створювався текст народного гімну, розповіла його автор Аліса Полтініна на прес-конференції в медіа-центрі «ДНЕПР ПОСТ».

«Мені хотілося підкреслити гідність нашого сильного народу. На написання гімну мене надихнули події, які відбуваються зараз в країні. Вони чітко описані в чинному гімні. Я не бачила людини, якій би сподобалися слова «Ще не вмерла». Прокладати шлях своїми душами і тілами до чогось невідомого, сподіватися, що колись ми заживемо в «нашій сторонці» - це шлях, якому немає кінця. За кордоном у кафе бігають діти, люди похилого віку п'ють каву, їдять тістечка, посміхаються - у них щасливі обличчя, тому що у них інше життя, немає війни. Такий би я хотіла бачити і Україну», - прокоментувала Аліса.

Записаний новий гімн був спонтанно і абсолютно не для заміни державного. Син Аліси Петрівни Олег вирішив зробити подарунок мамі, записавши її вірші у виконанні дніпропетровського хору.

«Всі рішення приймалися дуже швидко. До мене звернувся Олег, знаючи, що моя діяльність пов'язана з просуванням, і попросив записати пісню. Пісню виконав дніпропетровський хор. Побачивши слова, багато хто з моїх колег представили, як це буде виглядати у відео. З'явилася проблема, що хор не може чітко відтворити всі слова. І все швидко зрозуміли, що потрібно відео, в якому люди все почують і побачать. За тиждень ми зібрали всіх », - сказала організатор проекту Ліна Єфименко.

Бюджет кліпу, за словами Єфименко, мінімальний, так як учасники проекту працювали за ідею. Ролик був знятий за день і викладений в соціальні мережі. За кілька тижнів відео подивилися близько 70000 чоловік. Також в соцмережах було організовано голосування за те, який гімн кращий - діючий або народний.

«Приблизно 75% користувачів, що проголосували вважають, що дана версія краще. Про те ж говорять коментарі на «Youtube». За 2 тижні відео набрало близько 70 тисяч переглядів, в голосуванні брали участь близько 6 тисяч осіб. Загальний охоплення аудиторії відео - близько мільйона осіб », - розповів smm-продюсер проекту Борис Буянов.

Така популярність надихнула організаторів проекту на щось більше - вони підписали петицію про зміну гімну і сьогодні розмістять її на сайті Президента.

Подивитися відеороботу можна тут. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...