App Store Google Play

Влада зливає вибори у Дніпропетровську Опозиційному блоку?

08.09.2015 11:18
Влада зливає вибори у Дніпропетровську Опозиційному блоку?

У Дніпропетровську готуються масові фальсифікації на виборах мера міста і депутатів Дніпропетровської міськради. Для цього міську виборчу комісію мають намір розмістити в будівлі Дніпропетровської облради - тому самому приміщенні, де Партія Регіонів фальсифікувала місцеві вибори в 2010 році. При цьому безпосередню участь у цьому процесі беруть високопосадовці Дніпропетровської облдержадміністрації, які представляють політичну силу Президента Петра Порошенка.

Як повідомляє uainfo, напередодні створення нової територіальної комісії колишня вже голова міської ТВК Валентина Панкулич підписала договір з головою Дніпропетровської обласної ради Євгеном Удодом про те, що міська територіальна комісія працюватиме в будівлі облради.

І це незважаючи на те, що за законом тервиборчком повинен працювати в будівлі міськради, яка має при цьому необхідними приміщеннями. Навіщо ж комісії, якій лишилося працювати лічені дні, укладати договір оренди приміщення?

Ситуація стає ще більш незрозумілою, адже виконком Дніпропетровської міськради на установчо-організаційному зібранні міської ТВК 7 вересня надав комісії традиційні приміщення на другому поверсі будівлі міської ради, навіть виділивши додаткову кімнату в порівнянні з виборами 2010 року. З таким рішенням згодні були й голови фракцій, представлених у міській раді партій, що пройшли до парламенту.

І все ж таки, чиновники обласної адміністрації, які є представниками президентської партії, чинять безпрецедентний тиск на міську владу. Вимога одна - написати клопотання від імені міськради з проханням виділити приміщення в облраді під міську територіальну комісію.

Таким чином, обласна виконавча влада, зокрема в особі представників правлячої партії, виявляє максимальне сприяння «Опозиційному блоку» для проведення фальсифікацій і фактично «зливає» місто корупціонерам на чолі з Олександром Вілкулом.

Сьогодні, 8 вересня, членів міської ТВК попередили, що наступні збори у них відбудуться саме в обласній раді – проспект Кірова 2, 4 поверх.

Якщо представники обласної адміністрації не одумаються і не повернуть виборчий процес у законне русло, відзначають аналітики, цей випадок стане черговою ілюстрацією створення в країні нової коаліції між «Блоком Петра Порошенка» і загнаними до нього «УДАРівцями» та прихильниками Януковича, які орендують себе як «опозиціонери».

Нагадаємо, що днями трапилися трагічні події біля Верховної Ради України, в результаті якої загинули люди. Сталося це після голосування в парламенті щодо змін до Конституції України, в ході якого представники «Блоку Петра Порошенко» і «Опозиційного блоку» голосували разом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...