App Store Google Play

У Дніпропетровську партія «Відродження» візьме участь у місцевих виборах

08.09.2015 10:01
У Дніпропетровську партія «Відродження» візьме участь у місцевих виборах
Партія «Відродження» візьме участь у місцевих виборах 5 вересня відбувся VI позачерговий з'їзд політичної партії «Відродження». Делегати ухвалили рішення про участь політичної сили у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. Про це повідомляє офіційний сайт ТСН.

«Ми бачимо втрачені надії на соціальну справедливість, проїдання кредитів і не бачимо жодної ефективної реформи. Ми розуміємо, що треба підніматися - треба відроджувати економіку, соціальний захист і надію людей на своє майбутнє», - наголосив під час виступу голова політичної партії «Відродження» Віктор Бондар.

Він також заявив, що 24 роки незалежності України засвідчили: побудувати сильну державу із центру неможливо. Голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Відродження» Володимир Куцін підкреслив, що партія «Відродження» об'єднала людей справи. «Тиждень тому у нас на Дніпропетровщині відбувся партійний форум «Відродження».

На ньому були представлені результати внутрішньопартійного праймериз - кожна територія висувала своїх лідерів «Відродження». Коли були представлені всі лідери територій, стало зрозуміло, що партія «Відродження» підтягує кращих людей», - заявив він. Також Володимир Куцін підкреслив, що партія «Відродження» у Дніпропетровській області має дієвий механізм перемоги корупції.

«Як Нікопольський завод феросплавів є територією, вільною від корупції, так і Дніпропетровська обласна організація партії «Відродження» вільна від корупції. Можу вас запевнити, серед наших депутатів корупції не буде», - сказав голова обласного осередку. Також важливим критерієм, якому відповідають усі кандидати від партії «Відродження» у Дніпропетровській області, є професіоналізм.

«Я не проти залучення фахівців із Грузії, Литви, США. Напевно, це гідні і знаючі люди. Але, я впевнений, що серед українців, у тому числі серед присутніх тут, багато фахівців, здатних професійно впоратися з роботою. Я впевнений, що наша політична сила не лише переможе на місцевих виборах, але й може запропонувати своїх представників на посади міністрів і навіть на посаду Прем'єр-міністра», - підкреслив Куцін.

«Радикальним гаслам і популістським обіцянкам ми протиставляємо реальні справи, спрямовані на благу, мету,- відновлення економіки, промисловості, соціальної справедливості», - повідомив голова Дніпропетровської обласної організації партії «Відродження». Під час з'їзду також були затверджені основні програмні засади партії «Відродження» на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...