App Store Google Play

185 тисяч дітей Дніпропетровщини оздоровилися і відпочили цього літа

08.09.2015 13:21
185 тисяч дітей Дніпропетровщини оздоровилися і відпочили цього літа
Оздоровча кампанія-2015 у Дніпропетровській області пройшла успішно. Відпочили і поправили здоров'я цього літа 185,3 тисячі дітей. Це 59% від загальної кількості юних мешканців області віком від 7 до 17 років. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Для того, щоб наші діти змогли з користю провести літні канікули, ми відкрили 890 таборів, санаторіїв, спортивних клубів і наметових містечок. Основне завдання цього літа - не просто оздоровити дітей, а наситити їх емоціями, поєднати відпочинок, розваги та розвиток», - розповів Валентин Резніченко.

Влітку на Дніпропетровщині працювали 183 мовні школи для дітей. Двотижневі експрес-курси іноземних мов учні безкоштовно відвідували на базі пришкільних таборів у своїх навчальних закладах.

Особливі майстер-класи, конкурси та заняття проходили в пришкільних таборах з нагоди державних свят, Дня незалежності, Дня Конституції та Прапора України.

За словами очільника області, здоров'я та лікування дітей для облдержадміністрації - питання пріоритетне. Особлива увага - дітям учасників АТО. 1,2 тисячі з них Дніпропетровщина оздоровила цього літа.

Також це стосується і маленьких переселенців, які потрапили до Дніпропетровського регіону з зони АТО. Більш ніж двом з половиною тисячам дітей, чиї сім'ї евакуювалися з Луганської та Донецької областей, область надала можливість якісно відпочити влітку. Окрім дитячих таборів і санаторіїв регіону діти переселенців відпочивали у Хорватії, Німеччині, Польщі.

Всього на Дніпропетровщині мешкає майже 314 тисяч дітей шкільного віку від 7 до 17 років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...