App Store Google Play

За підтримки USAID розпочався марафон фестивалів для переселенців

07.09.2015 12:56
За підтримки USAID розпочався марафон фестивалів для переселенців
На Дніпропетровщині розпочався марафон фестивалів для переселенців «Сяйво. Коло серця». Ґрант на реалізацію цього задуму ініціатори отримали від Агентства міжнародного розвитку США (USAID).

Цими вихідними фестивалі з цієї серії відбуваються у Дніпродзержинську та Верхньодніпровську.

За словами організаторів, таким чином стартував марафон із 15 фестивалів, які упродовж найближчих трьох місяців проведуть у різних містах та містечках регіону. Усі вони розраховані на переселенців із зони АТО, яким досить непросто інтегруватись у нове для них середовище.

«Цей фестиваль не тільки для переселенців, він для всіх. Але ми робимо акцент і запрошуємо переселенців, щоб інтегрувати їх у життя на Дніпропетровщині», - зауважує координатор фестивалю Світлана Лук'янченко.

Переселенці із зони АТО в різних містах Дніпропетровщини - не тільки активні учасники, а й організатори творчих заходів. У програмі кожного з фестивалів - виставка-ярмарок майстрів народної творчості, майстер-класи з гри на народних інструментах, малювання, виготовлення іграшки, виступи музичних гуртів, вогняне шоу тощо.

Наступними вихідними фестиваль для переселенців проведуть у Синельникові, далі - у Нікополі, Павлограді, Жовтих Водах та інших містах.

За офіційними даними, наразі на Дніпропетровщині зареєстровано 80 тисяч переселенців із Донбасу. За неофіційними, їх може бути приблизно вдвічі більше.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...