App Store Google Play

Вілкули зачищають Кривий Ріг від політичної реклами своїх конкурентів

07.09.2015 15:11
Вілкули зачищають Кривий Ріг від політичної реклами своїх конкурентів
Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул, батько одного з лідерів «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула, підписав рішення про демонтаж у місті всіх бігбордів з рекламою партії «Відродження», яку «Опозиційний блок» вважає своїм основним конкурентом на місцевих виборах на Дніпропетровщині

Про це йдеться в затвердженому Вілкулом рішенні виконкому №353, повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної організації «Відродження».

Зокрема, підписаний мером документ зобов'язує підприємця Ніколаєнка В. В. демонтувати всі рекламні борди та сіті-лайти, на яких зображений основний претендент на посаду мера міста, лідер місцевої організації партії «Відродження» Костянтин Караманіц.

Контроль за виконанням робіт з ліквідації конкретних рекламних щитів у місті здійснюватиме управління з містобудування та архітектури Кривого Рогу.

У свою чергу, голова Криворізької міської організації партії «Відродження» Костянтин Караманіц заявив про використання командою Вілкулів адміністративного ресурсу і протизаконних методів політичної боротьби.

«У Кривому Розі надто звикли до відсутності конкуренції, насамперед політичної. Вілкули можуть перемагати тільки тоді, коли для них «зачищено територію». У рішенні Вілкула перераховані виключно борди «Відродження». Очевидно, що Опоблок сприймає нашу партію як свого основного конкурента, оскільки рекламні носії інших політичних сил не викликали їхніх побоювань», - прокоментував рішення виконкому лідер криворізького «Відродження».

«Реальна політична боротьба лякає Вілкулів. Вони давно, але безуспішно роблять вигляд, що Кривий Ріг належить їм, вважають його вотчиною. А найбільше вони бояться звичайних людей. Бояться, що ті, побачивши альтернативу, перестануть мовчати про численні події періоду «вілкуловского застою», - заявив Костянтин Караманіц.

Нагадаємо, напередодні Дня Незалежності України з сіті-лайтів Кривого Рогу міська влада прибрала плакати із зображенням Караманіц.

Як відомо, Юрій Вілкул перебував у Партії регіонів і обіймає пост мера Кривого Рогу з 8 листопада 2010 року.

До того ж, 3 вересня Юрій Вілкул разом із чиновниками міськвиконкому вийшов зустрічати більше 200 демобілізованих бійців 17-ї танкової бригади в Кривому Розі. Мешканці, невдоволені появою міської влади, воліли, щоб Вілкул пішов. При цьому на адресу мера прозвучала нецензурна лайка.

Напередодні, його сина Олександра Вілкула, виступаючи на лінійці, присвяченій 1 вересня, в 148-й школі Дніпропетровська, освистали батьки та учні. Згодом у мережі розмістили відповідне відео.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...