App Store Google Play

У Дніпропетровську ліквідовано конвертаційний центр

07.09.2015 10:11
У Дніпропетровську ліквідовано конвертаційний центр
4 вересня працівниками Управління протидії злочинності у сфері економіки (УПЗСЕ) ГУМВС України в Дніпропетровській області виявлено та припинено незаконну діяльність конвертаційного центру, який діяв на території м Дніпропетровська, організатором якого була розроблена і впроваджена злочинна фінансова схема з мінімізації податкових зобов'язань та легалізації коштів здобутих злочинним шляхом підприємствами реального сектора економіки.

В результаті проведених заходів встановлено, що клієнтами «конвертаційного центру» є установи та організації, які діють на всій території України.

«З метою прикриття злочинної діяльності та конвертації в готівку безготівкові кошти в першу чергу перераховувалися на рахунки близько 20 «транзитних» підприємств, а надалі переводилися на рахунки фіктивних суб'єктів господарювання, які були відкриті організатором і зареєстровані на підставних осіб», - повідомив начальник Управління Олег Золотоноша.

За період злочинної діяльності конвертаційного центру через рахунки, відкриті в різних банківських установах, незаконно переведено понад 200 000 000 грн.

Виготовлення фіктивної бухгалтерської документації і розподіл конвертованій готівки відбувалося у двох орендованих офісних приміщеннях розташованих в м.Дніпропетровську.

Під час проведення санкціонованих обшуків співробітниками Управління було вилучено: бухгалтерська документація, комп'ютерна техніка, печатки підприємств задіяних у схемі мінімізації, грошові кошти, а також накладено арешт на грошові кошти, які знаходились на розрахункових рахунках підконтрольних фігурантам підприємств у сумі більш ніж 6 млн гривень і 90 тис. доларів США.

За вказаними фактами розпочато кримінальне проведення за ч. 3 ст. 190 КК України (Шахрайство). Карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...