App Store Google Play

У Дніпрі відкриють перше в Україні соцселище для дітей з аутизмом

07.09.2015 11:55
У Дніпрі відкриють перше в Україні соцселище для дітей з аутизмом

Наступного року у Дніпропетровську заплановане відкриття першого в Україні соціального селища для дітей зі спектром аутизму. Про це на прес-конференції повідомила Лідія Фролова, керівник Обласного Центру реабілітації для дітей з аутизмом.

«На сьогодні документи знаходяться на стадії розробки. Та найголовнішим завданням є збір коштів для реалізації проекту», - повідомила Лідія.

Як розповів архітектор та керівник архітектурного бюро «Арколон-5» Андрій Протасеня, на 40 сотках землі буде возведено триповерхову будівлю з теплицею.

«Міська влада допомогла з оформленням документів на землю. Однак на повне будівництво потрібно 12, а то і 15 млн гривень», - додав він.

Проект структури комплексу включає у себе:

1) Будинок для проживання молодих людей з супроводжуючим персоналом;
2) Теплиця;
3) Приміщення під ремісничо-виробничі майстерні:
-Майстерня малої поліграфії;
-Керамічна майстерня;
-Рослинницька майстерня;
-Соціальна пральня;
-Пекарня.

Збір коштів безпосередньо буде проходитися на сайті 248.dp.ua.

«Ми вже маємо досвід подібної роботи. Взимку за допомогою сайту та luxury-барахолки нам вдалося зібрати 100 тисяч гривень на капітальний ремонт центру соціальної адаптації дітей з аутизмом «Дитинство за гранню». Тому після того, як буде складений кошторис усього необіхдного для будівництва селища, то почнемо збирати кошти», - зазначила Влада Миколюк, керівник біржі благодійності «ДоброДій».

Як повідомляється, на території соціального селища буде проживати 50 осіб. Це не тільки діти, а й випускники центру соцадаптації. Крім того, повнолітні зі спектром аутизму зможуть там не тільки проживати, а й працювати. Комплекс буде розташований біля села Кіровське.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...