App Store Google Play

Міський соціальний центр матері та дитини готовий приймати знедолених

07.09.2015 15:56
Міський соціальний центр матері та дитини готовий приймати знедолених

На сьогодні у Дніпропетровському міському соціальному центрі  матері та дитини проживає одна жінка із немовлям, ще одна вагітна готує документи до заселення. Про це під час робочої наради повідомила заступник міського голови Ірина Зайцева.

 

«У закладі одночасно можуть проживати 15 матерів із дітьми з 7-го місяця вагітності і до досягнення дитини 1,5-річного віку. Для  них є всі необхідні умови – окремі кімнати з дитячими ліжечками, столик для сповивання дитини, інші меблі, є також і коляски для малечі. Окрім того, у центрі є пральня, їдальня, кухня, конференц-зала, комп'ютерна кімната, ігрова для дітей із гойдалками та іграшками», - сказала Ірина Зайцева.

 

Вона доручила всім відповідним службам поширювати інформацію про центр у пологових будинках, начальних закладах, гуртожитках та по соціальним службам, оскільки головна задача закладу - підтримати матір у складний для неї час та допомогти влаштувати своє подальше життя із дитиною. У центрі працюють медичний працівник, психолог, соціальний працівник та інші спеціалісти. Вони допомагатимуть жінці налагодити зв'язки з родиною, влаштувати дитину до дитячого садка, оформити необхідні документи. Жінка мешкатиме у центрі безкоштовно, її забезпечуватимуть і продуктами харчування.

 

За словами заступника міського голови, жити у такому центрі може мешканка Дніпропетровська, можуть заселитися сюди і матері-одиначки із зони проведення АТО, які зараз мешкають у нашому місті. Протипоказанням для заселення до центру є наркотична та алкогольна залежність, інфекційні захворювання у стані загострення.

 

Для того, щоб отримати місце у зазначеному закладі треба звернутися до центру соціальних служб для  сім'ї, дітей та молоді за місцем мешкання жінки. Для заселення необхідно: направлення від міського центру, копії документів, що засвідчують особу, письмова заява особи про зарахування до центру.

 

При собі слід мати довідки з лікувального центру про стан здоров'я. Для  вагітної жінки - обмінна карта пологового будинку, пологового відділення (ф. 1130), довідки/дані про стан здоров'я жінки: інфекційні захворювання та епідеміологічне оточення; дерматологічне обстеження; психічний стан, відсутність наркологічних залежностей/захворювань. Для матері - обмінна карта пологового будинку, пологового відділення (ф. 1130), довідки/дані про стан здоров'я жінки: інфекційні захворювання та епідеміологічне оточення; дерматологічне обстеження; психічний стан, відсутність наркологічних залежностей/захворювань. Для дитини віком до 18 місяців - витяг з історії розвитку дитини (ф. 112/0), довідку від дільничного педіатра або сімейного лікаря (ф. 057/0) при переведенні з пологового стаціонару, яка потім додається до історії розвитку дитини (ф.112/0), карту імунізації (ф.063-1/0), історію розвитку дитини (ф.112/0), якщо дитина до влаштування в соціальний центр  матері та дитини перебувала під наглядом амбулаторно-поліклінічної служби та довідку про епідеміологічне оточення, довідка про дерматолога (якщо таких даних не зазначено в довідці від дільничного педіатра або сімейного лікаря).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...