App Store Google Play

Екс-регіонали знов балотуються до міськради Дніпродзержинська

07.09.2015 12:38
Екс-регіонали знов балотуються до міськради Дніпродзержинська
Днями стало відомо, що до виборчого списку партії «Солідарність» (Блок Петра Порошенка) на вибори до місцевих рад зареєстровано дійсних депутатів Дніпродзержинської міськради, що є висуванцями Партії регіонів.
Це - відомі в місті одіозні діячі Вадим Лавренов, Ігор Карамшук і Дмитро Туробойський. Вони не були пересічними членами партії, а в тому числі фінансували її.

Мабуть, вже є «доброю» традицією, що до лав регіоналів залюбки записували місцевих перевізників. Лавренов і Карамшук - господарі фірм, що надавали послуги пасажирських перевезень «Інтерспецмаркет» і «Експрес-2001». Отримавши 2010р. депутатський мандат, Лавренов відразу став головою депутатської комісії з транспорту. З того часу за соціологічними опитуваннями мешканці Дніпродзержинська питання транспорту називають «проблемою №1» у місті за якістю послуг, вартість проїзду підвищилась втричі, а сам голова комісії приєднав до свого бізнесу кілька прибуткових маршрутів, тим самим майже монополізувавши галузь.

До того ж, водії саме цього перевізника стали лідерами з учасників «смертельних» ДТП та порушень ПДД.
Ігор Карамшук натомість отримав посаду голови комісії з екології. Як результат, Дніпродзержинськ займає перше місце в Україні з забрудненості навколишнього середовища.

Дмитро Туробойський, власник найбільшої в місті ЖЕК «Крона», 10 років перебував у лавах партії «Батьківщина», але 2010р. став «регіоналом». Разом з мандатом він отримав крісло голови комісії з питань житлово-комунального господарства. Під час його «головування» ситуація з ЖКГ в місті стала вкінець жахливою, тарифи на обслуговування неодноразово і необґрунтовано підвищувались, а депутат намагався перевести весь Дніпродзержинськ на обслуговування у своє ТОВ. До того ж, Д.Туробойський використував свою фірму в якості конвертаційного центру, за що відкрито декілька кримінальних справ.

Окрім цього, для мешканців міста не є таємницею, що дані депутати голосували на підтримку силового розгону Майдану, а також підозрюються у переслідуванні міських активістів.

Однак вищеозначені факти не є вагомими з точки зору функціонерів провладної партії, аби запобігти потраплянню таких «діячів» до нових рад. Учасники виборчого процесу повідомляють, що внеску екс-регіоналів до виборчих списків «Блоку Петра Порошенко» особисто сприяють лідери місцевих партійних осередків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...