App Store Google Play

Життя дніпропетровця коштує 45 копійок?

04.09.2015 13:20
Життя дніпропетровця коштує 45 копійок?
Занепад медицини призвів до нестачі вакцин від ботулізму, дифтерії, правцю, малярії, сказу та інших захворювань. Про це на прес-конференції розповів Віктор Сердюк, президент Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів.

«На сьогодні в Україні велика внутрішня міграція. До Дніпропетровська приїздить на постійне місце проживання багато переселенців. Тому зараз контролювати ситуацію щодо профілактики таких захворювань досить складно. Ще і тому складно, що у місті немає потрібних вакцин», - зазначив він.

Про хворих турбуються самі медики та небайдужі люди. Державі до цього, на жаль, діла немає. Міністерство охорони здоровся кошти на це не виділяє. Мовляв, вирішуйте уже на місцях.

«Ми спробували втілити у життя пропозиції МОЗ по скороченню ліжок у міській лікарні №6. Якщо порізати 300 ліжок та до цього дорізати чавунні батареї опалення, продавши їх як металобрухт, заробимо аж 60 тисяч гривень. Це вартість однієї дози лікарського засобу від кровотечі для породіль, яких також у місті немає», - додав Сердюк.

Для локального вирішення цієї проблеми Дніпропетровську потрібно 450 тисяч гривень. Це майже по 45 копійок, якщо поділити на усіх громадян. Співпрацювати Всеукраїнська Рада готова навіть у політичними партіями.

В Одесі, Білій Церкві та у Кіровограді цей механізм вже почав працювати. Міською радою виділяються кошти, закупляється вакцина - схема дуже проста.

Лише за 2015 рік у нашому регіоні вдвічі виросла кількість хворих на ботулізм. Усім вдалося вижити, однак вони назавжди залишилися інвалідами.

Нагадаємо: за останній період на Дніпропетровщині три людини вже померло від сказу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...