App Store Google Play

«Південмаш» отримав замовлення на виготовлення тролейбусів

04.09.2015 11:00
«Південмаш» отримав замовлення на виготовлення тролейбусів
На початку вересня завод отримав замовлення на виготовлення 10 тролейбусів «Дніпро Т103» для КП «Дніпропетровський електротранспорт».
Тендер підприємство виграло кілька місяців тому, проте інший учасник торгів «Богдан Моторс» відправив скаргу в Антимонопольний комітет України, і замовлення було «заморожено».

«Днями комітет відмовив у задоволенні скарги підприємству «Богдан Моторс». У зв'язку з цим КП «Дніпропетровський електротранспорт» приступає до укладення договору з переможцем тендеру «Дуотранс» на постачання 10 тролейбусів «Дніпро Т103» виробництва «Південмашу». Їх поставка орієнтовно буде здійснена у вересні-жовтні поточного року», - повідомили у департаменті транспорту та зв'язку міськради.

У «Дуотранс» (дистриб'ютор тролейбусів «Південмашу») розповіли, що ПМЗ також виграв тендер на виготовлення ще 6 тролейбусів для Запоріжжя.

«Це будуть нові тролейбуси з кондиціонерами в салоні та кабіні водія, пандусами для інвалідів і пасажирів з дитячими колясками. До того ж вартість тролейбусів ЮМЗ найнижча - 3 297 000 грн за одиницю. У той час як ціна інших учасників тендеру стартувала від 3,920 млн грн», - пояснює керівник «Дуотранс» Олег Сухов.

Тобто на 16 тролейбусах місцеві бюджети заощадять близько 10 млн грн. До слова, зараз у Дніпропетровську проходить ще один тендер на виготовлення тролейбусів, і «Південмаш» також бере в ньому участь. Тому у заводу є шанс отримати замовлення ще на 10 тролейбусів.

«Крім виготовлення тролейбусів, на заводі виконується замовлення на виробництво ступеня для американської ракети, шасі для літаків АН і двигунів для ракети-носія «Вега», - говорить помічник гендиректора ПМЗ з загальних питань Володимир Ткаченко.

Також у «Південмашу» є контракт з компанією «Енергоатом» з розробки обладнання для АЕС. Керівництво заводу запевняє, що енергогалузь могла б принести заводу близько 30% доходу. Але для цього потрібна підтримка держави, тобто держпрограма.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...