App Store Google Play

Акція "Підтримай Героя": з турботою про здоров'я бійців

04.09.2015 17:05
Акція "Підтримай Героя": з турботою про здоров'я бійців

Найкращі спеціалісти обласної лікарні ім. Мечникова провели комплексний медичний огляд більш ніж півсотні учасникам антитерористичної операції.

З ідеєю проведення акції "Підтримай героя" виступив голова Дніпропетровської міської організації "Солідарність - "Блок Петра Порошенка" Каміль Примаков.

"Сьогодні, на жаль, недостатньо уваги приділяється реабілітації демобілізованих, поранених, а також членів родин загиблих військових. Жоден з нас не може залишатися осторонь чисельних проблем цих людей, основною з яких є збереження здоров'я, відновлення працездатності. Я вдячний лікарям за їх патріотичну позицію, за те, що не залишаються осторонь, приходять на допомогу", - зазначив Каміль Примаков.

Для високоточного обстеження воїнів АТО в поліклінічному відділенні лікарні виділили цілий поверх. Кращі лікарі зголосилися на ініціативу партійців і присвятили свій час, знання і увагу захисникам України, тим, хто залишив частину свого здоров'я заради збереження миру на рідній землі.

Головний лікар обласної лікарні Сергій Риженко відзначив, що на сьогодні необхідна консолідація всіх патріотичних сил задля повернення миру в Україну, віри людей у майбутнє, інтеграції учасників АТО до мирного життя. "Наші професори, завідувачі відділень, які мають величезний досвід, сьогодні допомагають бійцям відновити здоров'я, повернутися до повноцінного життя", - додав головний лікар.

Радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Гліб Пригунов підкреслив, що виконання зобов'язань щодо забезпечення якісним медичним обслуговуванням, які взяла на себе держава є одним з першочергових завдань на сьогодні. "Для нас принципово, щоб ці зобов'язання виконувалися на високому рівні. Щоб люди, які захистили країну, тепер самі почувалися захищеними і отримували підтримку з боку держави і суспільства".

Сергій, боєць 93-ї окремої механізованої бригади прийшов на медогляд, бо після демобілізації у нього почалися проблеми зі шлунком. Пройшовши необхідну діагностику, подякував членам партії "Солідарність" - "Блок Петра Порошенка" за проведення акції "Підтримай Героя".
"Повірте, для учасників АТО дуже важливо відчувати підтримку. Велике спасибі лікарям Мечнікова - з такою турботою і увагою поставилися до нас", - подякував боєць.

Нагадаємо, що з ініціативи депутата міської ради Каміля Примакова в Дніпропетровську на 2014-2019 роки з метою забезпечення гідного рівня життя учасників АТО, членів їх сімей і членів сімей загиблих в ході бойових дій прийнята програма "Сім'я Героя". В рамках програми станом на 1 вересня 2015 більше 6, 5 млн грн було виділено на надання місцевих соціальних гарантій у вигляді пільг та соціальних послуг, а також на надання адресної допомоги сім'ям загиблим учасників АТО. На заходи з оздоровлення дітей з сімей осіб, які брали безпосередню участь у АТО і дітей, один з батьків яких загинув під час бойових дій в АТО, було виділено 2 млн грн., 343 дитини були оздоровлені цього літа в рамках програми.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...