App Store Google Play

Теплоцентраль Ахметова запрацює не раніше початку опалювального сезону

03.09.2015 15:20
Теплоцентраль Ахметова запрацює не раніше початку опалювального сезону
Придніпровська ТЕС, яка взимку опалює більшу частину лівобережжя Дніпропетровська, розпочне свою роботу з 15 жовтня. Такий гарантійний лист отримала Дніпропетровська облдержадміністрація від ПАТ «ДТЕК». Про це розповів радник очільника області Віктор Сергєєв.

У серпні Придніпровська теплоенергостанція вперше за роки незалежності зупинила свою роботу. Таке рішення ПАТ «ДТЕК» було прийнято для того, щоб поповнити запаси вугілля та забезпечити нормальну роботу ТЕС взимку.

«Станція працює на загальну систему України, тому її зупинка була погоджена на всеукраїнському рівні. Простій ТЕС не завадив роботі промислових підприємств Дніпропетровщини та стабільному постачанню електроенергії мешканцям регіону. Ніяких аварійних відключень не було і не буде», - наголосив радник голови ОДА Віктор Сергєєв.
На сьогодні запасу вугілля на станції лише 4,6 тис. тонн. Цього вистачить при нормальному завантаженні станції лише на декілька днів роботи. Облдержадміністрація зобов'язала керівництво ПАТ «ДТЕК» вирішити проблему.

«Придніпровська ТЕС орієнтована на вугілля антрацитової групи. Шахти, що добувають таку сировину, наразі знаходяться на тимчасово окупованих територіях. Через це й виникають проблеми з постачанням. Наразі потрібно подумати про те, щоб модернізувати електростанцію та перелаштувати її на вугілля газової групи, яке добувається на шахтах Павлограду. Тим паче, що Придніпровський науковий центр Академії Наук України давно запропонував такий проект модернізації станції», - наголосив Віктор Сергєєв.

Керівництво підприємства гарантує облдержадміністрації, що протягом вересня запас вугілля збільшиться до 40 тис. тонн., а 1 листопада сягне 70 тис. тонн. Цього вистачить для нормального функціонування станції взимку.

Зупинку станції підприємство використовує для профілактики обладнання та підготовки його до зими.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...