App Store Google Play

Голова Верховної Ради Гройсман має бути звільнений

03.09.2015 17:33
Голова Верховної Ради Гройсман має бути звільнений
Народний депутат України, один з лідерів «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Віталій Купрій звернувся до всіх голів депутатських фракцій і груп з ініціативою про зняття з Володимира Гройсмана повноважень голови Верховної Ради України. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Підставою для такого кроку є набрання чинності рішенням Окружного адміністративного суду Києва, який визнав протиправною бездіяльність Володимира Гройсмана. Віталій Купрій звернувся з відповідним позовом до суду через маніпуляції із законопроектами в апараті ВРУ.

Депутат нагадав, що у перші дні роботи новообраної Ради він разом з Дмитром Ярошем та ншими депутатами подали законопроект щодо посилення соціального захисту добровольців, які беруть або брали безпосередню участь у захисті територіальної цілісності держави в зоні АТО, а також їхніх родин. Але замість цього законопроекту, в порушення закону, був протягнутий проект закону від БПП, який звужує права добровольців та не відповідає їхнім потребам.

Народний депутат Віталій Купрій звернувся до голови ВР з вимогою «призначити службове розслідування щодо керівника апарату ВР Валентина Зайчука та подати на розгляд парламенту вмотивовану пропозицію про дострокове звільнення його з посади (ст. 8 Регламенту ВРУ) за маніпуляції з реєстрацією законопроектів». Але відповіді на свій запит не отримав.

Окружний адміністративний суд Києва визнав бездіяльність Гройсмана протиправною, а оскільки у встановлений законом строк Гройсман не оскаржив постанову суду, то вона набула чинності.

«Отже факт порушення закону з боку Володимира Гройсмана остаточно встановлений судом, - зазначив один з лідерів «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Віталій Купрій. - Очевидно, що порушник закону не має морального права обіймати високі державні посади».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...