App Store Google Play

Переселенці зможуть отримати 225 тисяч гривень на розвиток бізнесу

02.09.2015 17:23
Переселенці зможуть отримати 225 тисяч гривень на розвиток бізнесу
Від 75 до 225 тисяч гривень на початок власного бізнесу мають шанс отримати переселенці, що оселилися на Дніпропетровщині. Таку можливість надає Програма розвитку ООН. Вона оголосила конкурс малих грантів для переселенців, що бажають стати підприємцями. Про це повыдомляю в Дніпропетровській ОДА.

Грантова підтримка надається на старт або розширення бізнесу переселенців. Подані на конкурс бізнес-плани повинні мати реалістичні ринкові показники, створювати додаткові робочі місця та мати довгострокові перспективи.

Кошти можуть бути використані на обладнання, збільшення штату працівників, оренду приміщень, купівлю франшизи, ліцензій, дозволів тощо.

Максимальний розмір гранту для одного бізнес-проекту становить від 75 до 225 тисяч гривень. Ця сума залежить від кількості створених робочих місць.

Для участі в конкурсі бажаючі повинні подати заповнену заявку, бізнес-план, бюджет використання гранту та обов'язкові додатки.

Форму заявки, а також інші необхідні документи, можна отримати безпосередньо на офіційному сайті в мережі Інтернет http://www.ccc-tck.org.ua/active. Подані заявки, які відповідатимуть умовам конкурсу, будуть оцінюватися незалежним оціночним комітетом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...