App Store Google Play

У школах Дніпра з'являться сучасні спортмайданчики – ініціатива БПП

01.09.2015 21:19
У школах Дніпра з'являться сучасні спортмайданчики – ініціатива БПП

Дніпропетровськ приростає спортивними майданчиками. Кандидати наввипередки приводять до ладу старі зношені футбольні поля у дворах, на масивах та у школах міста.

Зокрема, за ініціативи народного депутата від фракції «Блок Петра Порошенка» Андрія Павелка до кінця року сучасні спортмайданчики зі штучним покриттям будуть встановлені в середніх загальноосвітніх школах №31 і №36, а пізніше і в інших школах Дніпропетровська.

Під час свята знань Андрій Павелко, звертаючись до батьків і учнів своєї рідної 36 школи Дніпропетровська сказав, що такі майданчики повинні бути в кожній школі, аби діти отримували задоволення від занять спортом в сучасних і комфортних умовах.

«Ми сьогодні стоїмо на майданчику, на якому буде сучасне покриття. До кінця року ми зробимо сучасний штучний майданчик, аби кожен день наші діти могли грати в футбол не на асфальті, на якому я тут грав більше 20 років тому, а на сучасному полі», - сказав Андрій Павелко, голова Федерації футболу України.

За його словами, програма по установці спортмайданчиків у школах буде передбачена в бюджеті Федерації футболу України. Народний депутат і голова ФФУ сподівається, що фінансування цієї програми також буде підтримано міським і державним бюджетами.

«Така програма повинна бути системною і сьогодні це тільки перші кроки. У кожній українській школі повинні бути такі майданчики. Це дасть можливість нашим дітям займатися спортом, бути здоровими», - сказав народний депутат.

Вітаючи школярів та вчителів з початком нового навчального року, Андрій Павелко сказав, що найголовніше для всіх - це мир в Україні.

«У нашій країні зараз дуже складні часи і найголовніше, що необхідно нам, це мирне небо. З нами сьогодні стоять наші воїни, які забезпечують нам світ. Хочу побажати, щоб наші діти не бачили війну, ніколи не бачили горя і раділи тільки спорту, гарному настрою, прекрасним знанням, які дають вчителя в цій школі. З цих стін вийдуть хороші прекрасні люди», - сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...