App Store Google Play

Олександр Дубінін розкритикував зміни до Конституції

01.09.2015 16:47
Олександр Дубінін розкритикував зміни до Конституції
31 серпня народний депутат, член міжфракційного об'єднання «УКРОП» Олександр Дубінін в ефірі «Громадського телебачення» висловив свою версію щодо подій під Верховною Радою, змін до Конституції та діяльності чинної влади.

«Я допускаю дві версії того, що сталося. Або це дійсно якісь ультра-радикальні покидьки, що не при своєму розумі, і вони мають нести відповідальність. І якщо було таке завдання, то така політична сила має піти з політичної арени. Або ж це банальна провокація, швидше за все. Про те, що мітинг відбудеться, повідомлялося і три, і чотири дні тому. Я не хочу думати, що це провокація з боку влади, аби потім вказати «дивіться, які вони псевдо-патріоти, дивіться, вони хочуть руйнувань і крові». Дуже хочу вірити, що це не так, але, в той же час, хтось за цим стоїть», - висловив свою думку О.Дубінін.

«З іншого боку, я помітив таку тенденцію, що саме зараз представники так званих «днр» та «лнр» висловили своє негативне ставлення до цих змін. Саме після того, як патріотичні сили оголосили про неприйнятність цих змін до Конституції і боротьбу з ними. Зараз проводяться паралелі між представниками сепаратистів і патріотично орієнтованими політиками, аби дискредитувати останніх. Це вже явна провокація», - продовжує народний депутат.

«Влада всіляко намагається відвести увагу від того, що сталося в парламенті. І їй це вдалося. Знову ми повертаємось до того, що будуть гасла про розформування добровольчих батальйонів, начебто там «психічно нездорові люди». Це маразм, коли власні добровольчі батальйони ми не можемо узаконити, а от бойовиків амністуємо і перетворюємо на «народну міліцію». Як ми матерям в очі дивитимемось?
Ось дивіться, граната, що була викинута, - це було досить відверто і зухвало. Якби це зробили мітингувальники, то вже б вони спромоглися діяти не настільки відкрито.
Ви ж розумієте що це звичайна політтехнологія. Нас навмисне вмовляють, що 300 голосів не набереться. Це такий спосіб заспокоєння. Аби ми змирились. Таке повільне звикання», - підкреслює політик.

Висловився Олександр Дубінін і про можливі наслідки такої політики.
«Ви пропонуєте «відрізати» Донбас? А що ми маємо сказати тим біженцям, яким сьогодні даємо надію, що все ж вони рано чи пізно повернуться у свої домівки? І де тоді гарантія, що завтра так само не змушені будуть дніпропетровчани стати переселенцями?
Путін не зупиниться. Йому потрібна вся Україна, потрібен весь військово-промисловий комплекс, Харків, «Мотор-Січ», «Південмаш», - підвів підсумки політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...