App Store Google Play

УКРОП: Президент проштовхує «конституцію Путіна»

31.08.2015 12:23
УКРОП: Президент проштовхує «конституцію Путіна»
«Українське об'єднання патріотів - УКРОП» закликає народних депутатів не підтримувати змін до Основного Закону та приєднатися до громадських акцій протесту проти узурпації влади Президентом. «Дії Президента Порошенка, спрямовані на волюнтаристське «проштовхування» поправок до Конституції, справляють враження здачі національних інтересів ворогам України в обмін на зростання його особистої влади. Ми сподіваємось, що Петро Порошенко добровільно відмовиться від цих узурпаторських планів, тому що у випадку їхнього успішного втілення владу в Україні візьме Володимир Путін», - йдеться в заяві партії, яку зачитав під час мітингу «Зміна Конституції - право народу» під Верховною Радою член політради УКРОПу, голова Київської міської організації партії Дмитро Сіманський.

В заяві підкреслено, що УКРОП є прихильником ідеї децентралізації «як засобу боротьби з корупцією та стимулу економічного розвитку», але виступає проти спроб президента встановити контроль над місцевим самоврядуванням.

«Ми вимагаємо, щоб поправки до Конституції, котрі стосуються децентралізації, були приведені у відповідність до висновків та рекомендацій Венеціанської комісії. Права префектів мають бути суттєво обмежені, їх призначення має відбуватись з урахуванням думки місцевих громад. І найголовніше - Президент не може мати права розпускати обрані громадянами місцеві ради за власною примхою», - наголошують в УКРОПі.

«Українське об'єднання патріотів» наполягає, що поправки до Конституції за сценарієм Кремля відкривають шлях до «повзучої федералізації» та амністії злочинців і терористів. «Надання особливого статусу окупованим територіям Донецької та Луганської областей створить смертельно небезпечний для цілісності країни прецедент, коли виключних повноважень будуть вимагати в інших регіонах - насамперед в тих, де завдяки змові «вати» з владою готується реванш проросійської опозиції - «Опозиційного блоку»», - сказано в заяві УКРОПу.

У рамках процесу мирного врегулювання конфлікту на Донбасістатус тимчасово окупованих територій може регулюватись окремим законом, але не Конституцією, наголосили в УКРОПі.

Нагадаємо, під стінами Верховної Ради триває акція «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» проти змін до Основного Закону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...