App Store Google Play

Розпочався зворотній відлік існування зрадницької державної системи

31.08.2015 16:46
Розпочався зворотній відлік існування зрадницької державної системи
Підтримкою змін до Конституції державна корупційна Система підтвердила свою антиукраїнську сутність, і від сьогодні розпочався зворотній відлік її існування. Про це йдеться в заяві «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» стосовно голосування за поправки до Основного Закону в частині децентралізації.

«Спільне голосування фракцій нової «владо-опозиції» довело, що вони насправді є частинами прогнилої Системи, яка задля власних інтересів здатна йти на будь-які домовленості з ворогом і окупантом. Після цього голосування не може бути й мови про компроміси зі зрадниками України та її народу», - наголосили в УКРОПі.

«Українське об'єднання патріотів - УКРОП» засудило насильство та спроби дестабілізувати ситуацію в країні, які мали місце біля стін парламенту після голосування.

«Ми переконані, що в умовах війни навіть найгостріші питання мають вирішуватись політичними методами, - йдеться в заяві партії, розміщеній на її офіційному сайті. - І саме влада має взяти на себе політичну відповідальність за ці сумні та ганебні події - бо саме її дії з проштовхування поправок до Конституції без урахування думки суспільства призвели до трагічних наслідків».

Головним завданням усіх патріотів та відповідальних громадян, вважають в УКРОПі, має стати захист України від можливого розчленування під виглядом надання особливого статусу окремим територіям та боротьба з узурпацією влади з боку Президента і його оточення.

«Ми закликаємо до громадського спротиву узурпаторам та реваншистам і до політичної боротьби за нову Україну. Ми маємо перезаснувати Українську Державу на засадах патріотизму, гідності, свободи, справедливості та захисту громадян. Ми створимо державу, в якій зрадники і корупціонери, які знехтували національними інтересами, будуть назавжди відсторонені від влади і отримають належне суворе покарання», - підсумували в «Українському об'єднанні патріотів».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...