App Store Google Play

Передані в прокуратуру документи по Іловайську справжні

31.08.2015 09:37
Передані в прокуратуру документи по Іловайську справжні
Військова прокуратура підтвердила справжність документів, переданих слідству куратором 40-го батальйону територіальної оборони «Кривбас» Миколою Колесником.

«Прокуратура повністю підтвердила, що документи справжні, перед приїздом на передачу я якраз спілкувався зі слідчими військової прокуратури», - сказав Колесник в ефірі телеканалу «112 Україна» в суботу ввечері.

Він також додав, що справжність документів підтвердив і Генштаб. Крім того, копії вихідних документів повинні зберегтися і в самому Генеральному штабі.

Микола Колесник також висловив довіру органам військової прокуратури, які ведуть слідство. «Після сьогоднішнього спілкування у мене з'явилося умиротворення в душі: я вірю, що люди чесно і професійно працюють», - сказав він.

Нагадаємо, раніше Микола Колесник, куратор батальйону «Кривбас», голова Криворізької міської організації «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» передав журналістові Юрію Бутусову для подальшої передачі слідству у кримінальній справі стосовно Іловайських подій документи, які свідчать про наявність наказу керівництва Генерального штабу ЗСУ та штабу АТО наступати на місто.

«Вранці 07.08 силами 40-го БТрО у взаємодії з 3-ю БТГР 51-ї окремої механізованої бригади (ОМБР) провести рейдові дії в напрямку Старобешеве-Новокатеринівка-Іловайськ і до кінця доби провести прочісування і визволення міста Іловайськ від терористів. Встановити повний контроль над містом і у взаємодії з підрозділами 3-ю БТРГ 51-ї ОМБР зайняти сім взводних опорних пунктів на північ та на схід від Іловайська ...», - сказано в шифрограмі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...