App Store Google Play

Опозиційний блок підтримає зміни до Конституції

31.08.2015 12:13
Опозиційний блок підтримає зміни до Конституції
Депутатські фракції та групи продовжують визначатися зі своєю позицією щодо голосування за проект закону про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації в першому читанні.

"Парламентська фракція "Опозиційний блок" буде голосувати за законопроект про внесення змін до Конституції під час попереднього затвердження документа", - повідомив нардеп від цієї фракції Олександр Вілкул після засідання фракції, яке відбулося в понеділок вранці.

"У нас є дуже багато питань до моделі децентралізації, яка пропонується. Але це голосування відкриває шлях до миру. Тому ми будемо голосувати "За", - заявив він.

Пізніше стало відомо, що депутатська група "Відродження" прийняла рішення про вільне голосування її членів за зміни до Конституції щодо децентралізації влади.

"Поки думки депутатів розділяються. Ми виходимо на вільне голосування. Хтось "за" багато положень, які стосуються децентралізації, частина депутатів - "проти" (надмірних) повноважень префектів", - сказав керівник цієї депутатської групи Віталій Хомутиннік в кулуарах парламенту в понеділок.

Тобто, зазначив депутат, зважаючи на те, що думки народних депутатів "Відродження" розділилися, буде вільне голосування.

Фракція "Народний фронт" у Верховній Раді прийняла рішення проголосувати за внесення змін до Конституції України в частині децентралізації, - повідомив нардеп від фракції Юрій Береза.

Відповідаючи на запитання, яке прийняла рішення фракція "Народний фронт" щодо голосування за законопроект про внесення змін до Конституції України, Береза повідомив: "Ми будемо голосувати".

Разом з тим фракція "Батьківщина" поки не визначилась зі своєю позицією стосовно даного питання.

"Батьківщина" збирається на засідання фракції, там визначиться зі своєю позицією ", - сказав агентству нардеп від фракції Сергій Соболєв.

Нагадаємо, "Самопоміч" та Радикальна партія відмовилися голосувати за даний законопроект, виступаючи проти особливих прав самоврядування деяких районів Донецької та Луганської областей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...