App Store Google Play

КП «Зеленбуд» втрачає ринок Дніпропетровська?

31.08.2015 17:21
КП «Зеленбуд» втрачає ринок Дніпропетровська?
ТОВ «Територія Д» виграло конкурс з ремонту зелених насаджень у Дніпропетровську у беззмінного переможця торгів - комунального ремонтно-будівельного підприємства «Зеленбуд». За даними «Вісника держзакупівель», місто заплатить за це більше 11 млн грн.

За славної дніпропетровської традиції, в торгах брало участь всього дві компанії. Цього достатньо, щоб визнати торги такими, що відбулися. Мабуть, інших компаній, що займаються ландшафтним дизайном та іншим озелененням і готових заробити 11 млн грн в Україні просто немає.
Адже завдання стояло не надто складне: посадити багаторічні хризантеми, постелити рулонні газони, зрізати сухостій і посадити більше 3 тис. дерев і кущів.

Довідкова інформація про компанію-переможця:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Територія Д» було створено 19 січня 2015 року. За інформацією на сайті Мін'юсту, статутний капітал компанії, яка виграла тендер на 11 млн грн, становить ...30 тис. Грн.
25 травня ТОВ «Територія Д» виграло з ще чотирма підприємствами тендер на видалення снігу з доріг на 7 млн. 188 тис. Грн.
Молода компанія має вельми широкий спектр бізнес-інтересів: виконує спеціалізовані будівельні роботи, надає ландшафтні послуги, займається оптовою торгівлею, збирає безпечні відходи і прибирає території, займається будівництвом доріг і автострад.

З моменту створення товариство очолює Олександр Ковалевський, а з 15 травня разом з ним працює і має право підпису Тетяна Резніченко. До речі, ходять чутки, що голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резниченко одружився цього року.

Комунальне підприємство «Зеленбуд» цьогоріч виграло поки тільки один тендер на спил аварійних і сухостійних дерев на 3 млн. 989 грн. Торік, за даними «Вісника держзакупівель», КП не виграла жодного тендеру.

За матеріалами порталу zabeba.li

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...