App Store Google Play

Діївку з іншими житловими масивами може зв'язати соціальний маршрут

31.08.2015 17:43
Діївку з іншими житловими масивами може зв'язати соціальний маршрут
28 серпня жителі Діївки зустрілися з народним депутатом Борисом Філатовим для того, щоб обговорити проблеми селища і знайти можливі шляхи їх вирішення.

Пенсіонери поскаржилися народному депутату на мізерні пенсії, необгрунтовано високі ціни на комунальні послуги і медикаменти, а представники молоді розповіли про проблеми пов'язані з громадським транспортом. З іншими частинами міста селище пов'язують 4 маршруту, але водії не завжди погоджуються безкоштовно перевозити дітей з шкільних проїзним.
«Виїхати з Діївка можна тільки маршрутками № 92, 112, 9 і 77. Водії маршруток не беруть школярів, так як вони не оплачують проїзд і їдуть по шкільному проїзному. Ми хочемо попросити, щоб ви в цьому розібралися », - говорить житель Діївки.

Борис Філатов пообіцяв, що вивчить дану проблему і найближчим часом направить запити до профільних департаменти міської ради. Також він сказав, що розгляне можливість запуску соціального автобуса, який перевозитиме жителів Діївки до житлових масивів Парус або Червоний Камінь, звідки зручно добиратися в центральну частину міста.

«Логістика в місті збудована не зовсім правильно. В даний час головна її мета - набивання кишень перевізників. Транспортну мережу необхідно переглядати і вбудовувати таким чином, щоб вона була зручна в першу чергу городянам. Це цілком здійсненно, головне - воля і бажання міської влади», - сказав народний депутат.

Також мешканці селища поскаржилися Борису Філатову на розбиті дороги. Їх не ремонтували багато років, через що люди щодня змушені випробовувати величезний дискомфорт.
«По вулиці Братській неможливо ні пройти, ні проїхати. Дорога там в жахливому стані. «Швидка» допомога не може проїхати, пожежники і міліція теж! На деяких вулицях у нас відсутнє водопостачання. Такого немає ніде в місті!»- обурюється пенсіонер.

Присутній на зустрічі з жителями Діївки начальник департаменту житлового господарства та капітального будівництва Ігор Дядічко розповів, що на будівництво водоводу в селищі виділено 12 мільйонів гривень. В даний час ведуться роботи і до кінця року вдасться завершити перший етап будівництва.

Що ж стосується дороги по вулиці Братська, то, за словами Ігоря Дядічко, її відремонтують наступного року, після того, як повністю завершиться будівництво водоводу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...