App Store Google Play

Корбан про об'єднання БПП і УДАРу: Братська могила псевдореволюціонерів

30.08.2015 10:05
Корбан про об'єднання БПП і УДАРу: Братська могила псевдореволюціонерів
Об'єднання провладних партій стане їхнім політичним занепадом і покладе початок перезапуску української партійної системи і всієї держави, вважає голова політради УКРОПу Геннадій Корбан.

«Учора ми всі стали свідками початку кінця останнього партійного проекту не ідеологічної партії, заточеної під розподіл влади і мандатів, - прокоментував Геннадій Корбан об'єднання БПП і «УДАРу». - Ця братська могила є гідним місцем збору всіх псевдореволюціонерів, тобто людей, які продовжують рвати Україну після втечі Віктора Януковича».

Політик висловив думку, що новостворену партію спіткає така сама доля, що й партійні проекти колишньої влади: Партію регіонів, «Нашу Україну», СДПУо, НДП, КПРС.

«Східна мудрість нас вчить, що кінець одного обов'язково є початком чогось іншого. У цьому випадку я маю на увазі перезапуск української партійної системи, та й всієї держави Україна», - зазначив Геннадій Корбан.

Він підкреслив, що завданням УКРОПу є створення справжньої ідеологічної партії, в основі програми якої, зокрема, - соціально-ринкова економіка, створення потужної технологічної контрактної армії.

«Сьогодні в суспільстві є величезна кількість грамотних, патріотичних людей і політиків, які шукають і знайдуть альтернативу в УКРОПі», - додав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...