App Store Google Play

СІЧ не сумуватиме що не увійшла до Громради при ОДА, - Дмитро Рева

28.08.2015 15:22
СІЧ не сумуватиме що не увійшла до Громради при ОДА, - Дмитро Рева
Попри апріорне скептичне ставлення до участі дієвих НГО в громадських радах при органах місцевої влади, ГО "Правозахисна група "СІЧ"" висловлює розуміння ситуації з не включенням жодного з її представників до новоствореної Громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

Про це на сторінці громадського об'єднання в соціальній мережі 27 серпня написав директор правозахисної групи Дмитро Рева.

"Нам не потрібне почесне сидіння на регулярних засіданнях, струс повітря пафосними заявами, відсутність реальних механізмів впливу на прийняття рішень. Тим не менш, документи, необхідні для входження в громаду при ОДА, ми подали. Аби не говорили, що неконструктивні і самовпевнені. З полегшенням побачив, що до нового складу ради при ОДА, знову не потрапили. Виключно з технічної причини невідповідності дивними критеріям відбору, прописаним режисерами з обладміністрації", - написав Дмитро Рева, дізнавшись обраний персональний склад Громадської ради.

На думку правозахисника, причиною відмови є ніяк не технічна помилка в документах, а регулярна участь «Січі» у всіх гучних судових процесах та оприлюдненн ганебних сторінок діяльності предсьтавників влади всіх рівнів.

"Звичайно, прична не в моніторингу виборів в Чернігові, при якому всі порушення з боку команди кандидата від БПП були зафіксовані і передані в розпорядження спостерігачів від ООН та ОБСЄ. І ніяк не в нашій колючості та принциповості", - іронічно підкреслює директор "Правозахсної групи "СІЧ".

На думку Дмитра, не проходження до складу громадської ради - не привід сумувати.

"Що не робиться - все на краще. Наше місце не за круглими столами, а в судових засіданнях та військових частинах, на кожній ділянці фронту боротьби з корупційним свавіллям, контрреволюцією та за відстоювання прав наших підопічних", - підсумував правозахисник. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...