App Store Google Play

Пенсіонери АНД району замість перейменування дійшли до сепаратизму

28.08.2015 09:16
Пенсіонери АНД району замість перейменування дійшли до сепаратизму

27 серпня у Амур-Нижньодніпровській районній раді Дніпропетровська відбулися громадські слухання стосовно перейменування міста та окремих його топонімів.

Представників громади АНД виконком зустрів роздачею значків з написом «Мій вибір - Дніпропетровськ» всім охочим. Далі - обов'язкова процедура реєстрації, де потрібно було вказати свої ПІБ, а також адресу. Останні ніхто не перевіряв, а відтак зала виявилася просто набита пенсіонерами, якими вміло маніпулював депутат Дніпропетровської міської ради Андрій Попов («Опозиційний блок»).

Він намагався закликати своїх прихильників зберігати спокій і поважати одне одного, втім, сама обстановка останньому геть не сприяла - проголосувавши одразу за регламент виступів у 5 хвилин, прихильники «оставить все как есть» самі ж почали його порушувати. Стіл президії був завалений листками із записами на виступ з трибуни.

Зібрана невипадковим чином публіка в принципі не зрозуміла того беззаперечного факту, що місто і окремі його топоніми будуть перейменовані. Не повірили вони й голові власної райради Олександру Ганноченку, виступ якого просто засвистали.

Противники перейменування відверто спекулювали, порушували регламент та норми поведінки, навіть не цікавлячись питанням, які вулиці підпадають під перейменування, а які - ні. Зокрема серед противників реформ був «почесний вчитель» і «ветеран місцевого самоврядування» Анатолій Кузьмич Немикін, запрошений особисто депутатом Поповим.

«Петровський! А хто такий Петровський?! Він працював на заводі, а син його загинув у Білорусі! Хіба через це він не вартий шани?!» - саме так заводив залу «історик», викликаючи сміх у членів комісії.

Справжній цирк розпочався під час виступів членів міської комісії з перейменування. Коли вкотре член комісії почав говорити про те, що перейменування неминуче, невідомий чоловік в залі підскочив і закричав: «Ви нас, нас маєте питати! Ми народ! Амурська Народна Республіка!»

Попри численні вигуки «Фашисти!», «Нацисти!», «Днєпропєтровск!», «Пєтровскій!», відповідальні члени комісії з перейменування і прихильники декомунізації продовжували свої виступи, аби отримати протокол про проведення громадських слухань.

Бо цирк розійдеться, а Закон про декомунізацію виконувати доведеться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...