App Store Google Play

ОДА нагородила аграріїв Покровського району

28.08.2015 12:08
ОДА нагородила аграріїв Покровського району
112,3 тис. тонн ранніх зернових культур зібрали в Покровському районі цього року. Щоб отримати традиційно високий врожай, не покладаючи рук працювали трактористи, комбайнери, механізатори. Сьогодні професіоналізм сімох з них відзначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. Керівник регіону вручив аграріям обласні грамоти та годинники.

Бригадир тракторної бригади господарства «Зоря» Олександр Малега небагатослівний. Він - людина справи, і вже 36 років працює на землі. Каже: роботу свою любить.

«Наше господарство постійно збирає найбільший в районі врожай. Цього року з одного гектара ми мали 56,4 центнера ранніх зернових. Це велика заслуга всіх працівників господарства. До того ж, у нас практично вся техніка нова», - похвалився чоловік.

Сьогодні Олександр вперше отримав обласну нагороду. А разом з ним - ще шестеро аграріїв Покровського району. Особисто подякувати їм за гарний врожай 2015 року приїхав очільник області.

«Аграрії тримають продовольчу безпеку області в своїх руках. Результати їх роботи говорять самі за себе - Дніпропетровщина традиційно в лідерах України за врожаєм ранніх зернових. Поки на полях регіону працюють такі професіонали, кожен його мешканець може бути спокійний: на столі буде хліб. Я вдячний аграріям за їх нелегку щоденну працю», - сказав Валентин Резніченко.

Загалом цього року Дніпропетровщина зібрала 2,8 млн. тонн ранніх зернових культур. Це на 400 тис. тонн більше, ніж торік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...