App Store Google Play

Італія підкаже Дніпропетровщині, як залучити більше людей до донорства

28.08.2015 18:38
Італія підкаже Дніпропетровщині, як залучити більше людей до донорства

Як сформувати потужний донорський рух – з таким питанням Дніпропетровська облдержадміністрація звернулася до європейських лідерів зі здачі крові. Поділитися досвідом попросили у Франції, Італії, Іспанії, Великобританії. Першою допомогти зголосилася італійська донорська компанія. Про це повідомила радник очільника області Ольга Горб під час Всеукраїнського форуму «ГромадаFest».

 

Ольга Горб наголосила, що проблема донорства у Дніпропетровській області стоїть достатньо гостро.

 

«Дніпропетровщина - основний центр прийому поранених із зони АТО. За півтора року область прийняла більше 6 тис. бійців. Понад 2,5 тис. були проведені досить складні операції, багатьом знадобилося переливання крові. Ми повинні враховувати, що кров потрібна і онкохворим, породіллям, постраждалим в аваріях», - сказала вона.

 

За словами Ольги Горб, очільник області Валентин Резніченко поставив завдання вивчити міжнародний досвід донорства. У Європі воно досить розвинене, проте ніхто не платить за здачу крові з держбюджету. Заохочують людей до благородної справи великі волонтерські асоціації, зокрема Червоний хрест.

 

«Ми направили до Франції, Італії, Іспанії, Великобританії запити. Просимо  європейських лідерів з донорства поділитися досвідом, як популяризувати цей рух  в Україні та Дніпропетровській області. Розповісти, як досягти максимально високих показників здачі крові. Ми вже отримали першу відповідь від донорської компанії з Італії», - повідомила радник.

 

Вона додала, що цікавим є й ізраїльський досвід.

 

«У них кров в основному здають в пересувних пунктах заготівлі крові. Ми плануємо, що на Дніпропетровщині незабаром з’явиться один такий автомобіль», - сказала Ольга Горб.

 

 Всеукраїнський форум волонтерів «ГромадаFest» ініціював голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.  Він проходить 26-30 серпня у Дніпропетровському театрі опери та балету (пр. Маркса, 72). Щодня круглі столи розпочинаються о 10.00.

 

Анкета учасника та відвідувача форуму - https://goo.gl/RAIIhn

 

План-схема виставки - http://imhocloud.com/image/7jXn.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...