App Store Google Play

Дніпропетровську не бути: голосування міськради пройде у листопаді

28.08.2015 13:19
Дніпропетровську не бути: голосування міськради пройде у листопаді

Протягом двох тижнів в усіх районах Дніпропетровська відбулися громадські слухання з питань перейменування міста, вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших об'єктів.

Загальні результати на прес-конференції розповіла Олена Іваницька, член Робочої групи комісії міської ради з найменування та перейменування вулиць. За її словами, найменш за все життям міста цікавиться Жовтневий район: там на слуханнях були присутні лише 40 громадян. «Серед інших районів охочих послухати інформацію та запропонувати свої ідеї прийшло побільше: у Індустріальному - 260, у Амур-Нижньодніпровському-350, Красногвардійському-130. Були різні ситуації, однак загалом районні ради провели слухання на високому рівні,» - зазначила вона.

На заходах у Індустріальному та Самарському районах був присутнім і Народний депутат Яків Безбах, який разом з командою «вболівальників» закликав до невиконання закону про декомунізацію. Переважна більшість присутніх були пенсіонери, тому разом з пропозиціями звучали вимоги щодо підвищення пенсій, зміни тарифі на комунальні послухи та інше.

Однак проведені заходи продемонстрували, що не всі дніпропетровці є справжніми патріотами. За словами Олени, коли в Амур-Нижньодніпровському районі активіст запропонував у середині слухання заспівати Гімн України, піднялася лише половина залу.

Вадим Шебанов, співголова Робочої групи комісії міської ради з перейменувань зазначив, що наступне засідання комісії заплановане на 4 вересня. «Після прийняття рішення, матеріали будуть відправлені до ГлавАПУ. На мою думку, громадські слухання та їх результати продемонстрували дефіцит взаємодії влади з громадою», - прокоментував він.

Прийом пропозицій триватиме ще два тижні. Усі бажаючі можуть їх надіслати у міську раду на ім'я в.о. Галини Булавка. Голосування за назву міста відбудеться в останню сесію «старого» скликання депутатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...