App Store Google Play

Дніпропетровський УДАР відмовився об'єднуватися з БПП

28.08.2015 20:02
Дніпропетровський УДАР відмовився об'єднуватися з БПП

Голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков заявив, що знімає з себе повноваження керівника у зв'язку з відмовою підтримати об'єднавчий процес з президентською силою.

Про це він написав на своїй сторінці в «Фейсбук».

«Я знімаю з себе повноваження голови Дніпропетровської обласної організації ПП «УДАР» Віталія Кличка і відмовляюся від подальшої співпраці з« Блоком Порошенка». Це не одноосібне моє рішення, після довгих консультацій з членами партії нами було прийнято таке рішення. Скажу більше - наша команда повністю виходить з об'єднавчого процесу з партією Порошенка», - сказав політик.

За його словами, немає більше партії "УДАР", яка повністю розчиняється через силове злиття.

«Я віддав багато сил і часу, підтримуючи Віталія Кличка, вважаючи себе членом єдиної всеукраїнської команди. Ми разом були на Євромайдані, були активними учасниками Революції Гідності. Разом з мільйонами інших українців я став волонтером, неодноразово воював у зоні АТО. Я вдячний Віталію Володимировичу за все, але цей етап вже пройдено. Сторінка перегорнута», - говорить Руслан Колєсніков.

Він зазначив, що зараз не бачить перспектив і не вважає для себе можливим перебувати в об'єднаній команді «УДАРу» і «Блоку Порошенка».

Руслан Колєсніков зазначив, що не бачить там людей, готових кардинально змінити принципи роботи, діяти не у власних інтересах, а реально воювати за права людей.

"Дніпропетровська команда партії Порошенко дуже чітко дала зрозуміти, що не збирається дотримуватися домовленостей. Але найголовніше - вони не збираються працювати відкрито і прозоро". 

«Забудьте. У партії Порошенко поки керуються іншими цілями і завданнями. Нехай той, хто хоче, продовжить переговори з ними і об'єднується. Я особисто не стану цього робити. Щиро вдячний тим, хто підтримував нас весь цей час. І вибачте, якщо ми щось не встигли ...», - пише вже колишній голова Дніпропетровської обласної організації партії «УДАР» Руслан Колєсніков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...