App Store Google Play

У Дніпрі іноземні фахівці навчатимуть майбутніх депутатів

27.08.2015 10:37
У Дніпрі іноземні фахівці навчатимуть майбутніх депутатів
Представники Міжнародного республіканського інституту ініціюють підготовку майбутніх депутатів місцевих рад. Завдання - пояснити кандидатам, як працювати на благо людей в умовах децентралізації. Щоб «кувати» депутатів мрії, МРІ підготував програму навчання та стажування. Про це стало відомо на зустрічі директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської ОДА Віталія Маласая з представниками МРІ Стівом Ніксом і Майклом Дракменом.

Міжнародний республіканський інститут вже провів семінари для місцевих депутатів, їх помічників, громадських працівників і представників партій в містах західної України. Фахівці побували в Сумах, Кам'янець-Подільському, Луцьку, Івано-Франківську та Тернополі. Розповідали, як повинен діяти депутат в раді.

«Найближчим часом фахівці розроблять план навчання кандидатів перед виборами до місцевих рад, - зазначив Стів Нікс. - А після виборів Інститут планує проводити тренінги для сільських і селищних голів про те, як в умовах децентралізації працювати більш ефективно і з максимальною користю для людей».

Для навчання народних обранців, Міжнародний республіканський інститут видав практичний курс депутата місцевої ради та його команди.

У посібнику є рекомендації, приклади роботи і «портрет» ефективного депутата. Згідно підручника, він повинен готувати депутатські звернення, регулярно спілкуватися з людьми, повідомляти, де можна з ним зустрітися, звітувати про свою роботу і вчити закони.

«Поділитися міжнародним досвідом з місцевою владою - це прекрасна ініціатива. Децентралізація - нове явище, яке надасть депутатам нові повноваження. Завдання - докласти максимум зусиль, щоб «викувати» з них справжніх представників інтересів громадян та місцевих громад», - резюмував Віталій Маласай.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...