App Store Google Play

«Самопоміч» може вийти з коаліції

27.08.2015 14:25
«Самопоміч» може вийти з коаліції

Сьогодні на прес-конференції народні депутати України від фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв та Семен Семенченко розповіли про майбутні плани та завдання.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв доклав, що «Самопоміч» як нормальна політична сила хоче запитати у однодумців про подальші дії: чи залишатися у коаліції і намагатися впливати на її рішення, чи піти у опозиції.

Щодо люстрації, то Соболєв зазначив: президент є основним її гальмувальником. Та все-таки партія намагається її здійснювати. У лютому було складено ТОП-50 найвищих посадовців, які підпадають під Закон «Про очищення влади». На сьогодні 29 з них вже не працює у системі держапарату.

За словами народного депутата Семена Семенченка, 31 серпня «Самопоміч» голосувати за зміни до Конституції не буде. «По-перше, вони (заяви про зміни-ред.) потрапили у Раду шахрайським способом. Ці пропозиції повинна була вносити Конституційна комісія складом з народних депутатів. Однак це робив незрозумілий секретаріат. По-друге, конституціоналісти заявляють, що під час військовий дій в країні не повинно проводитися ніяких змін у державних документах, в першу чергу у Конституції», - додав він.

Україна не буде працювати нормально без посиленої системи оподаткування. Та всі закони залишаються лише папірцями, що не мають жодного значення. Соболєв впевнений: як формуємо нову поліцію, так треба реорганізувати прокуратуру, податкову службу та суди. «Ми маємо набрати людей з ясним розумом та прозорими функціями, одночасно виправивши усі помилки. Ми готуємо ці проекти поправок, однак знаємо, що на нас чекає багато дискусій з колегами по коаліції», - наголосив депутат.

Якщо «Самопоміч» прийме рішення вийти з коаліції, то надалі нас чекає формування нової коаліції чи позачергові парламенські вибори. Однак сьогодні активісти з різних регіонів України радять «Самопомочі» так і залишатися опозицією у коаліції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...