App Store Google Play

ОДА запропонувала волонтерам стати учасниками грантових проектів

27.08.2015 18:52
ОДА запропонувала волонтерам  стати учасниками грантових проектів
Під час другого дня форуму «ГромадаFest» волонтери презентували власні проекти та обговорювали, як знайти фінансування на їх реалізацію. Радник голови ОДА Віталій Литвин запропонував учасникам подати заявки на участь у грантових проектах. Він нагадав, що в області діє спеціальний центр, який займається цими питаннями.

«На Дніпропетровщині зароджується ефективна система співпраці органів влади, громадських організацій, волонтерів. У першу чергу, це стосується реалізації грантових програм, направлених на вирішення соціальних проблем, розвитку регіону. Для цього за ініціативи очільника області Валентина Резніченка створено спеціальний центр. Його завдання – розробка проектів, представлення їх на міжнародних конкурсах та подальше супроводження. Ми завжди відкриті до ваших пропозицій та ідей», – сказав радник голови ОДА Віталій Литвин.

Під час круглого столу присутнім роздали бланки заяв на участь у грантових проектах. Для волонтерів це реальний шанс втілити у життя всі свої задуми, наголосила учасниця круглого столу волонтер Ольга Волкова.

«Коли я дізналась про грантовий центр, одразу ж звернулася туди зі своїм проектом. Не бійтесь облдержадміністрації. Люди, які там працюють йдуть на зустріч, вони відкриті – від звичайного співробітника до голови ОДА», – сказала вона.

«ГромадаFest» триватиме ще три дні. Завтрашній день присвятять донорству. Відбудеться і практичний семінар для виробників – поговорять про проблеми електронних закупівель Міноборони. Будуть представники організацій, які зможуть надати фахові консультації виробникам. У четвертий день вирішуватимуть проблеми переселенців. Підсумком форуму стане семінар та консультації з приводу соціально-правової підтримки постраждалих на Сході.

«ГромадаFest» проходить 26-30 серпня у Дніпропетровському театрі опери та балету (пр. Маркса, 72). Щодня круглі столи розпочинаються о 10.00.

Анкета учасника та відвідувача форуму - https://goo.gl/RAIIhn
 
План-схема виставки - http://imhocloud.com/image/7jXn

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...