App Store Google Play

Корбан: «В Україні гроші є, просто крадуть багато»

27.08.2015 18:44
Корбан: «В Україні гроші є, просто крадуть багато»
Україні необхідно насамперед побудувати сильну професійну армію, провести реальну децентралізацію і повністю «обнулити» все законодавство. Про це заявив голова політради «Українського об'єднання патріотів - УКРОП» Геннадій Корбан сьогодні під час прес-конференції в Києві.

«Україні потрібна сильна та професійна армія із сучасним технічним оснащенням», - вважає Корбан.

Причому, на його думку, озброїти військових можна за рахунок вітчизняного військово-промислового комплексу, якому необхідно дати держзамовлення. «Нам не потрібно просити американців чи європейців дати зброю - можливо, тільки засоби захисту. Це те, чого у нас в країні немає. А ось зброю у нас роблять не гірше, а навіть краще, ніж у багатьох країнах», - зазначив глава політради УКРОПу.
Другою ключовою реформою є децентралізація, але не в тому вигляді, в якому її пропонує «мегапартія влади».

«Той інструмент, який пропонується мегапартією, веде до узурпації влади. Не може одна людина призначати префектів і розпускати ради, коли захоче», - вважає Геннадій Корбан, коментуючи збільшення повноважень Президента в результаті ухвалення змін до Конституції щодо децентралізації. На думку Корбана, на місця потрібно передати більше свободи і фінансів.
«Іще один меседж, який ми будемо пропонувати суспільству, - це «обнулення» українського законодавства, прийнятого за 24 роки, як це свого часу зробили пострадянська Литва, а також Польща, Грузія», - сказав Корбан. Він пояснив, що «обнулення» передбачає «вихід у нове законодавство через ухвалення кодексів».

«Ну і медицина - це одна з пріоритетних галузей. Здоров'я - на першому місці. Потрібна нормальна страхова медицина, сучасні медзаклади і сучасний персонал. Тут навіть вигадувати нічого не потрібно, потрібно просто брати успішний зарубіжний досвід, копіювати його і масштабувати», - вважає політик.

Відповідаючи на запитання про те, за рахунок яких коштів впроваджувати ці реформи, Корбан заявив: «В Україні є гроші. Це по телевізору кажуть, що їх немає. Гроші є, просто крадуть багато. Треба правильно розпорядитися коштами, щоб вони не розходилися по кишенях і не витікали крізь пальці. А треба їх передати громадам, вони самі в себе красти не будуть. От нехай вони самі й створюють собі сучасну медицину. А ми розповімо і підкажемо, як це робити».

Нагадаємо, УКРОП заявив про участь у виборах до місцевих рад по всій країні. Крім того, партія буде висувати своїх кандидатів на посади мерів великих обласних центрів та Києва.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...